Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán hazudott, csalt és...

"Orbán hazudott, csalt és végül lop és az országnak tolvaj kormánya van". Gyurcsányék kvrvaanyázva tüntettek. Mit szóltok hozzá?

2010. nov. 3. 08:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Én konkrétan végigröhögtem. Ha valaki nem tudja, hogy ez az exminiszterelnökünk, az valami paródiának nézi.
2010. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%

Na jo, nem nezem vegig, de ez gusztustalan! En Orban helyeben meg messzebb mennek, feloszlatnam ezt az undorito hazug, ketszinu tolvaj bandat, kitiltanam oket a parlamentbol, azok utan, amit csinaltak, ugysem lesznek mar megvalsztva soha, ellenzeknek is pont olyan szarok, mint kormanypartnak voltak, aki meg sirna ertuk, na annak lehet elmenni kulfoldre, ahogy draga nagy vezetojuk mondta annak idejen. Rohadt komcsik! Tudathasadasos mind, vagy mi a franc bajuk van?

(Es leszogeznem, hogy nem tartozom egyik part valasztoi koze sem, nem vagyok sem fidesz-, sem jobbik-b*zi, sem mas.)

2010. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
szerintem savanyú a szőlőjük vagy mondjam inkább hogy szegfű?
2010. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%
Fifty-fifty. Mikor kitudódott az öszödi beszéd, a Fidesz-pártiak meg szétverték az MTI székházát. Olyan, mint a magyar focimeccs: mindegy, ki játszik a pályán, a lényeg, hogy a lelátón anyázzanak és vér follyon.
2010. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

Nahát ha valakinek, kurcsánynak nincs joga semmire, max arra, hogy jó mélyen elássa és betemesse magát.

Pföjj...

...bzmeg, most törölhetem la a turhát a monitorról.


:\

2010. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

Fogadok, hogy lesz még itt orbán takarodj...

Ez a böszme meg már eltakarodhatna...

2010. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%

Vicces....

Pont GYF....


"4 évig nem csináltunk semmit!!!" - Tehát ellopta 4 évünket, sőt az ország 4 évét, és még ki tudja mennyit...


"Nem lesz gázáremelés, stb.." - Tehát hazudott


Gyakorlatilag egyik ígéretét sem tartotta be, tehát csalással nyert.... :))

2010. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Vona Gábort a helyszínre!!
2010. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ezért volt annyi nyugdíjas a Kossuth téren? Azt hittem Aradszky koncert lesz.
2010. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"Fifty-fifty. Mikor kitudódott az öszödi beszéd, a Fidesz-pártiak meg szétverték az MTI székházát. Olyan, mint a magyar focimeccs: mindegy, ki játszik a pályán, a lényeg, hogy a lelátón anyázzanak és vér follyon."


Azért ilyen 8 év után, nem ugy van az ám!

2010. nov. 3. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!