Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán hazudott, csalt és...

"Orbán hazudott, csalt és végül lop és az országnak tolvaj kormánya van". Gyurcsányék kvrvaanyázva tüntettek. Mit szóltok hozzá?

2010. nov. 3. 08:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

"Fifty-fifty. Mikor kitudódott az öszödi beszéd, a Fidesz-pártiak meg szétverték az MTI székházát. Olyan, mint a magyar focimeccs: mindegy, ki játszik a pályán, a lényeg, hogy a lelátón anyázzanak és vér follyon."

ha neked az a 20 ember aki harcolt a rendőrökkel és dobált minden, az fideszes, akkor csak gratulálni tudok.

2010. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

"ha neked az a 20 ember aki harcolt a rendőrökkel és dobált minden, az fideszes, akkor csak gratulálni tudok."


20 ember? 20 embertől voltak besz&rva a rendőrök? Hogy volt olyan rendőrnő ismerősöm, aki nem tudta elképzelni, hogy élve kikerül onnan, és zokogott, mert nem rohamrendőrnek képezték ki? 20 ember!? Annyi végig tud vonulni az utcákon minimális feltartóztatásokkal, tud annyit rongálni, amennyit? Csak egyetlen felvételt nézz meg, aztán meglátod, hogy mennyi volt az a 20 ember. És hogy nem volt köztük fideszes? Tudod, nálunk toborozták az embereket, hoyg menjenek tüntetni utána és csináljanak még balhét.


És lehet, hogy Gyurcsány is az, ami, de hogy egy fokkal sem jobb tőle Orbán, az is biztos. Egyik sem különb a másiktól. Nem imádom Gyurcsányt és nem imádom Orbánt. De aki az előzőre követ vet, vessen az utóbbira is.


Csak példa: Hol van a devizahitelesek megsegítése? A nők 40 év munkaviszony utáni nyugdíjlehetősége?

Ugye sokmindenről milyen csend van így választások után? Sajnálom, nem veszekedni akarok, csak éppen én nem a messiást látom benne. Engem személy szerint még csak lehúzott pénzzel az adótörvényével, ráadásul most ez a népetetés... Mennyi is lesz az új adókulcs? Adjuk még hozzá, hogy a nyugdíjjárulék most 1,5 százalék, a magánpénztári tagdíj pedig 8 százalék, és mivel ez az államé (lesz), nyugodtan nevezhetjük ezt is adónak.


Mint írtam, focimeccs, csak most volt térfélcsere. Ennyi.

2010. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%

"Hogy volt olyan rendőrnő ismerősöm, aki nem tudta elképzelni, hogy élve kikerül onnan, és zokogott, mert nem rohamrendőrnek képezték ki?"


Nekem is van egy rendőr ismerősöm, aki hegyaljáról beszélt nekem, és azt mondta hogy ott hegyalján mindenki őket akarta megverni, és tiszta életveszélybe voltak. Ha voltatok már hegyalján (vagy bármilyen zenei fesztiválon) akkor tudjátok hogy ez mekkora baromság. Maximum 1-2 részeg punkról tudnám elképzelni hogy rátámad a rendőrökre, de azt is nehezen.


Úgyhogy nem tudom mi folyik a rendőrségi kiképzéseken, de valami nagyon nem frankó szerintem. Olyat is hallottam, hogy volt olyan rendőr, aki az árvizeknél nem volt hajlandó elvenni a homokzsákot a magyar gárdásoktól. Ez milyen? (de aztán csak elvette)

2010. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
72%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:09


Ott a pont!

Itt legalább békés tüntetés volt, bár a bekiabálók és a némileg agresszavabbak többbsége itt is fideszes volt

2010. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ennyi hülyét egy helyen.
2010. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
2010. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
30%

miért pontoztak le itt mindenkit aki bírálta Gyurcsányt?

Az ő szájából semmi nem lehet hiteles, talán nem neki kéne odaállni egy Orbán ellenes tüntetésre!

Bezzeg most már lehet utcára vonulni és ők ugye nem csőcselék -.-

2010. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert az Egyszerű emberek könnyen keverik a nem hasznos választ a nekik nem tetszővel.
2010. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%

"miért pontoztak le itt mindenkit aki bírálta Gyurcsányt? "

Annyira vörösök, hogy a piros kezet kötelező érvényűnek tekintik :D

2010. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!