Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért azokat korlátozzák a...

Miért azokat korlátozzák a boltba menetellel akik napközben dolgoznak, nem pedig azokat akik már nem dolgoznak mert nyugdíjasok?

Figyelt kérdés
Mi ebben a logika? A nyugdíjas akkor megy amikor akar, neki semmi dolga nincs. De korlátozzák azokat akik amúgy is a munkaidő miatt alapból korlátozva vannak.
2020. nov. 25. 22:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%

#20 Megint hisztizel. Ha délutános műszakba jársz, akkor tegnap is voltál és ma sem keltél fel korábban. Ma 8-10 között nem mehettél boltba.

Az én párom reggel 6-kor már ott volt az üzletben, aztán eszébe jutott valami más, és most megint boltban van. Ő sem korán ért haza tegnap. Ha őt nem zavarta hogy pont abban a 2 órában nem tud boltba menni akkor te is meg fogod tudni oldani. Neked is ott volt az egész hét, nem csak a nyugdíjasoknak.

2020. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem hisztizek, csak felvázoltam egy lehetőséget. Egyébként személyszerint én online rendelek, szóval engem nem érint. Csak érintene, ha mondjuk naponta vásárolnék.


És kérlek, ne gorombáskodj!

2020. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Boldog Karácsonyt!
2020. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Neked is!
2020. dec. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!