Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért azokat korlátozzák a...

Miért azokat korlátozzák a boltba menetellel akik napközben dolgoznak, nem pedig azokat akik már nem dolgoznak mert nyugdíjasok?

Figyelt kérdés
Mi ebben a logika? A nyugdíjas akkor megy amikor akar, neki semmi dolga nincs. De korlátozzák azokat akik amúgy is a munkaidő miatt alapból korlátozva vannak.
2020. nov. 25. 22:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

"Miért azokat korlátozzák a boltba menetellel akik napközben dolgoznak..."


Kerdesedben meg is adtad a valaszt magadnak: talan azert mert napkozben dolgoznak, ezert nincs is korlatozva senki :)

2020. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Aki dolgozik, az alapból vagy reggel, munka előtt, vagy pedig este tud bevásárolni. Mivel este 7-kor most bezár minden, a reggel nagy részében meg nem szabad boltba menni, elég sokakat megszívattak, többek között engem is.A kis időben, amikor be tudok ugrani a boltba, olyan tömeg van, két napja, hogy ha most nem fertőzzük meg egymást, akkor megúsztuk.
2020. nov. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Délelött van ez az egész, nem mindegy, oylankor 99,9% dolgozik.
2020. nov. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha valaki délutános műszakban dolgozik, annak munka előtt emiatt nincs lehetősége vásárolni. Nekem vannak ilyen déltől nyolcig, kettőtől tízig műszakjaim.
2020. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%
#14 Ha valaki délutános műszakban dolgozik, annak sem csak 9-11 között volt eddig is lehetősége vásárolni. Odamegy 8-ra és elintézi 9-ig, vagy megy 11-re és bevásárol akkor.
2020. nov. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül. Ha valaki este tízig dolgozik, és mondjuk tizenegyre, éjfélre ér haza, nem tud és nem is fog felkelni reggel nyolcra. Tapasztalat, pár napig csinálod, de amikor folyamatosan így dolgozol, akkor tíz előtt nem kelsz fel.
2020. nov. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

"de amikor folyamatosan így dolgozol, akkor tíz előtt nem kelsz fel."

Most ez komoly?

Azon hisztizel hogy nem lehet 9-11 között boltba menni, mikor neked alap hogy 10 előtt nem is kelsz fel?

Akkor mire leérsz a boltba, már pont 11 óra van és észre sem vetted hogy előtte nem is mehettél volna be vásárolni.

2020. nov. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Azon hisztizel hogy nem lehet 9-11 között boltba menni, mikor neked alap hogy 10 előtt nem is kelsz fel?"


Én nem hisztizek, ne is haragudj, csak megállapítottam valamit. Lehet, hogy neked fura, mert mondjuk te négykor végzel a melóban, és szerinted lusta disznó az, aki reggel tízig alszik, de ha hasonló beosztásban dolgoznál, lehet, hogy más lenne a véleményed. Persze, vásárolhaték munkába menet, csak épp hova tenném a vásárlást? Kocsim sincs, ez külön kör.


ui:

Ismeretlenül lehetnél kicsit tisztelettudóbb. Köszönöm.

2020. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%

#18 Olvasni nem árt megtanulni - legalább a saját szövegedet.

Akkor magyarázom, mert nem értetted meg. Az a gondod, hogy 9-11 között nem tudsz bevásárolni a délutáni műszakod miatt, majd leírod, hogy amúgy 10 előtt fel sem szoktál kelni. ERRE írtam l neked hogy akkor ez egy hisztizés, HISZEN nem is mennél boltba 11 óra előtt.

NEM azt írtam le hogy ne érteném meg hogy későn kelsz, nem is azt hogy ezzel bármi gond lenne! Azt, hogy HA úgyis későn kelsz, AKKOR mégis miért zavarna az téged ha AKKOR nem tudsz boltba menni, amikor nem is mennél magadtól se.

2020. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

Hétköznap nem érint, de pl ma felidegelt. Legalább a szombatot meghagyhatták volna, mert gyerekkel együtt elég nehéz ezt kivitelezni.

A nyugdíjasoknak ott az egész hét.

2020. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!