Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Min szigorítottak a maszkvisel...

Min szigorítottak a maszkviselés tekintetében két napja?

Figyelt kérdés
Csak annyi jutott el hozzám, hogy a kormány szigorította a maszkviselést, ez miben nyilvánul meg pontosan? Utcán is kell hordani? Vagy mi a lényege, mi változott?

2020. okt. 31. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szórakozóhelyeken, éttermekben, sportrendezvényeken is kötelező, csak evés, ivás idejére lehet levenni.
2020. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ja oké, én ilyen helyekre nem járok, akkor ha csak utcán vagyok ott nem kell ugye?

Köszönöm egyébként!

2020. okt. 31. 01:41
 3/14 Sulek Péter ***** válasza:
93%
utcán még nem kell
2020. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Magyarul megint a hülyeség... megnézném, hogy pl egy buli közepén hányan foglalkoznak ezzel, pláne pár sör után, ahogy egy éteremben is totál őrültség, hisz oda alapból enni megy az ember... bemegy, leül, 5 perc, legyen rajta maszk de amígy eszeget fél óráig akkor már nem számít a dolog, majd míg szedelőzködik meg kimegy, szintén 5 perc, megint legyen. Totál logikus.
2020. okt. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek hogy hülyeség, de hát megszoktuk. Az ilyeneket mint buli, étterem, mozi alapból teljesen be kéne tiltani, nem létszükséglet.
2020. okt. 31. 10:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, utcán még nem kell.

MÉG!


De ha így haladunk és intézkedéseket kell hozni akkor szerintem ez lesz a következő amit a kormány elrendel.

Értelme nulla de legalább a látszat megvan, hogy "védekezünk".

2020. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

"buli, étterem, mozi alapból teljesen be kéne tiltani, nem létszükséglet."


Neked nem, akik ezeken a helyeken dolgoznak, azoknak eléggé az. A hanyatló Németországban a bezárt vállalkozások dolgozói megkapják a bérük 75%-át. A "sikeresen védekező", "Európa gazdasági motorja" Magyarországon ilyenről valamiért szó sincs.

2020. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

#6: és lehet hibáztatni azokat, akik nem hordják helyesen a maszkot. Ja és lehet egymásnak ugrasztani az embereket.

Büntetést is emelték, ha jól tudom. Tehát a boltoknak még inkább érdekükben fog állni, hogy mindenki takarja a fél arcát.

2020. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 Így van. Arról nem beszélve, hogy Magyarország hirtelen a térfigyelő kamerák országává fog válni a sok nyugdíjas tekintetében akik vérszemet kapva fognak éjjel nappal az ablakban leselkedni, hogy ki nem visel maszkot,hogy aztán jól beszólhassanak nekik, hogy miattuk tart ott az ország ahol.


Mindenesetre én egy ezer fős faluban lakom, alig látni néhány embert az utcákon, mellettünk hatalmas rét, erdő, mező ahol tehenek legelnek, tiszta nyugalom van. Biztosan nem venném fel. Nem is indokolja semmi. A friss falusi levegőtől senkinek nem lesz baja.

2020. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
9: Pont a nyugdíjasoktól tapasztalom, hogy ők nem hordanak maszkot, vagy ők nem hordják helyesen.
2020. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!