Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 22-ben a Momentum egyedül...

22-ben a Momentum egyedül teljesen esélytelen lenne? Ha indulnának, ❤ Fekete-Győr András ❤ lenne a miniszterelnökjelölt?

Figyelt kérdés
Szerintem a szocik, a DK meg a Jobbik csak árt a Momentumnak.

2020. okt. 29. 20:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

"nem tetszik neki például a kispesti mutyiáradat." - a fideszes ezerszer akkora mutyiáradat jobb?

én sem csípem az MSZP-t, de Churchill is jól látta, hogy Hitler és Sztálin között a kisebbik rosszal kell összefogni a nagyobb ellen.


"a mostani törvénymódosítással a Fidesz célja éppen az, hogy egyetlen listára terelje az ellenzéket, így érvényesülni fog Gyurcsány taszító ereje" ezzel teljesen egyetértek.

2020. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Nincs kis roszz meg nagy rossz. Rossz van. És ott a Momentum pl, ami - még - nem az. Ezért is problémás nekem az összeborulás (ha lesz), én azért szavaznék rájuk, mert még nem mocskolódtak össze. Ha Gyurcsány mellé állnak, akkor ez sem igaz. Hadházy bevételének (belépnek vagy társulnak?) örülök, én ilyen ellenzéket szeretnék, a szocik meg a DK az Fidesz pepitában.
2020. nov. 12. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!