Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 22-ben a Momentum egyedül...

22-ben a Momentum egyedül teljesen esélytelen lenne? Ha indulnának, ❤ Fekete-Győr András ❤ lenne a miniszterelnökjelölt?

Figyelt kérdés
Szerintem a szocik, a DK meg a Jobbik csak árt a Momentumnak.

2020. okt. 29. 20:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
38%

"De ne csináljatok úgy, mintha a Fidesszel elégedetlen szavazónak az egyetlen alternatíva a baloldali összefogás kormányváltása lenne."


Pedig, sajnos vagy sem, így van.


Ja, végülis alternatíva az emigrálás is, de az egyéni megoldás, de az ország számára nincs most más.


10-es:

Churchill és Roosevelt meg összeállt Sztálinnal Hitler legyőzésére. Néhány helyen látszik azért, hogy hol van nézetkülönbség a Momentum és a DK és az MSZP: Kispest, Göd, stb., de egyébként egy többpárti demokráciában szerintem ez a normális, hogy bizonyos helyeken és dolgokban együttműködnek a pártok, melyek egyébként versenyeznek egymással.

A fidesz-propagandának persze az a célja, hogy összemossa az összes ellenzéki pártot, mert ezzel is azt sugallják, hogy ők az egyedüliek, a többiek az ördögtől való hazaárulók.

2020. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az a csávó más kapura játszik 🏳️‍🌈
2020. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
12-es, és akkor mi van???
2020. okt. 30. 12:07
 14/32 anonim ***** válasza:
34%

12-es

Ehhez képest azzal vádolták meg, hogy a Párizsi Olimpiai Bizottság bújtotta fel a népszavazásra, mivel hogy francia a barátnője.

Mondjuk ez elég nagy hülyeség.

Egyébként meg mi van akkor, ha meleg?

2020. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
SENKIT nem érdekel, hogy hideg-e vagy meleg. Ez teljesen független a politikai teljesítményéről és ilyesmit szóbahozni elég proli, illetlen dolog. Olyan igazi fideszes módi.
2020. okt. 30. 17:38
 16/32 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy abban a pillanatban, amikor az ellenzéki pártok szóba álltak Gyurcsánnyal, bebizonyosodott, hogy 22-ben a Fidesz újra nyerni fog. Egy erős Jobbik-Momentum-LMP tengely még jól elsülhetett volna, de a DK kellemetlenül bekígyózta magát az összefogásba. Akik annyira kedvelik Fletót, és egyet értenek az összefogás elméletével, jöjjenek végre rá arra, hogy a NER és Orbán hatalmát, csakis Gyurcsány Ferencnek köszönhetjük. Annak az embernek, aki nem csak elk@@rta, hanem legitimálta a politikai hazugságot.
2020. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én egyetértek a 16-ossal, ha csak magamból indulok ki. Épp azért volt szimpatikus a Momentum, mert az MSZP-t, illetve Fletóékat is ugyanolyan bűnösnek tartották a pocsék politikai kultúra és közállapotok kialakításában, mint a Fideszt. Én szeretnék kormányváltást, de valószínűleg jobb híján majd az összefogás jelöltjére szavazok, de azért megingott a bizalmam erősen.
2020. okt. 30. 19:02
 18/32 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!

Azért ne demonizáljuk Gyurcsányt.

Finoman szólva sok hibája van, de azért nem olyan, mint Orbán.


És azt se felejtsük el, most a DK a legnépszerűbb párt (ráadásul szerintem a leghűségesebb szavazóbázissal), nem lehet kihagyni az együttműködésből.


Ha sikeresek lesznek az ellenzéki erők, akkor koalíciós kormány lesz, amiből az egyik párt a DK lesz, de nem az egyetlen.

Gyurcsánynak nem lesz lehetősége, hogy bármit megtegyen, amit akar, mert a koalíciós partnerek is ott lesznek a kormányban.

2020. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ne démonizáljuk Gyurcsányt? Eleve súlyos bűne, hogy miatta jutott hatalomra Orbán. Legitimizálta hazánkban a politikai hazugságot. Öszöd és a 2006-as események után sem mondott le, ezzel kvázi azt üzente, hogy ebben az országban bármit meglehet csinálni. Ezért is van hatalmon a Fidesz és a. NER, és ezért is ilyen gátlástalanok. Volt kitől tanulniuk..
2020. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
25%
"és ezért is ilyen gátlástalanok." - nem, a gátlástalanság egyedül is ment/megy nekik... :)
2020. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!