Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányista vagy?

Gyurcsányista vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 18:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Kedves bumbi02



még választ sem érdemelsz meg.. azt se tod mivan..

Ki hosszabította meg a lakástilalmat áprrlisig? hát a fidesz az mszp csak eltörölte..

2010. aug. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
és még a fidesz szegényellenes.. persze én meg pap vagyok.. haggyukmá ezt a szegényellenest jó? mert már kvára elegem van..
2010. aug. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
és még a fidesz szegényellenes.. pesze én meg pap vagyok.. haggyukmá ezt a szegényellenest jó? mert már kvára elegem van..
2010. aug. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
és még a fidesz szegényellenes.. persze én meg pap vagyok.. haggyukmá ezt a szegényellenest jó? mert már kvára elegem van..
2010. aug. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
bocsi 4szer ment el XD
2010. aug. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

orbán most éppen az államadósság növelését tűzte ki célul, csak ő úgy hívja szabadságharc, meg politikai mozgástér.


jó reggelt kívánok!

2010. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Gyurcsányista, de van olyan ismerősöm aki igen. Szerintem ezek alig várják, hogy újra elvtársnak hívják egymást, a homlokuk közepén egy nagy vörös csillaggal :D
2010. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Orbán csak egyszer hazudott nagyot az életében.


Akkor, amikor azt találta nyilatkozni a CNN-nek, hogy ő még soha nem hazudott az embereknek.


Egyébként meg, őszintén mondom, hogy nem emlékszem olyan esetre, hogy a Viktor valaha is igazat mondott volna.

2010. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 bumbi02 ***** válasza:
Atyám!... mondd meg hogy kinek fog kedvezni egy egy kulcsos adórendszer?:)) mert hogy nem a kisembereknek az biztos.. hatalmas kedvezmény lesz azoknak akik havi 230e fölött keresnek.. csak nemtom meikből van több az országban, aki efölött vagy aki ez alatt keres;)
2010. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Semmi bajom nem volt vele, de jobb mint Orbán.
2010. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!