Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted 20 éven belül...

Szerinted 20 éven belül megnyerheti a választásokat a Jobbik?

Figyelt kérdés
Én nagyon,de nagyon szeretném.
2010. aug. 7. 17:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

22:29


"Érdekes arra senki nem gondol, hogy rengeteg olyan "szavazójuk" van aki még nem nagykorú. Ugyanis a Jobbik a fiatalságot próbálta/próbálja megnyerni ami nagyon is megy neki."


A 16 éveseket, akik összekeverik a valóságot a számítógépes játékokkal, mindenhol a radikális és "izgalmas" pártok vonzzák. Csak hát ezt ki lehet nőni.


Egy 16 évessel, aki sohasem dolgozott, sohasem volt köze semmihez, ami gyakorlati, ami valóságos, tehát a munka világától még nagyon távol van, talán el lehet hitetni, hogy "a szabolcsi almából fog élni Magyarország" és a többi jobbikos kreténséget, de egy 20 éves, akinek már van köze munkához, egyetemhez stb., az az egészen csak röhög.


A világot számítógépes játékként kezelők képzelik azt, hogy a diplomácia úgy megy, hogy "szövetkezünk Kazahsztánnal, mert testvérnép" meg megnyomunk három gombot és azzal visszacsatoltuk a Felvidéket.


Nagyon sok fiatal jobbikos (a Szonda április mérése szerint kb. 20-25%-a a 18 éveseknek jobbikos, és csak 40%-a fideszes), de az ő nagy részük ezt kinövi, másrészt az a fiatal, aki azt látja, hogy körülötte szinte mindenki jobbikos, ha lázadni akar, akkor nem jobbikos lesz, hanem valami más. A mostani jobbikos hullám a fiatalok körében azt eredményezi majd, hogy 4-5 év múlva a 16 évesek kommunisták lesznek, mert éppen akkor az lesz a menő meg a lázadó.


"20 éve a szarban tocsogunk"


Ja, bocs, te is kommunista vagy? Vagy csak annyira tájékozatlan, hogy azt se tudod, mi volt 20 évnél régebben?

2010. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

18:38


Nem állítottam, hogy sikeres lenne a korruptálás, de megvan rá az esély. MINDEN ÉS MINDENKI megvehető pénzzel. De mint írtam, a megvásárláson kívül vannak még eszközeik..


18:13-as voltam

2010. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Tegnap 22.32: Van abban logika, amit írsz, és szépen is vezeted le, de én egyáltalán nem vagyok biztos a válság elmúltában, és ha el is múlt globálisan, abban se vagyok biztos, hogy ebből logikailag csak és kizárólag az következhet, hogy Magyarország is felível. Ez nem biztos, hogy ilyen mechanikusan érvényesül. És egy ilyen eladósodottság, valamint a politikai vezetés problémái mellett rendkívül sérülékenyek vagyunk. Nem kell ahhoz világválság, elég a mi kis saját válságunk ahhoz, hogy tönkremenjünk. És ennek szerintem nem olyan elhanyagolható az esélye, mint hogy a fejemre esik egy tégla. De azért remélem, hogy igazad lesz...
2010. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem sikerül integrálni a cigányokat,és 20 év múlva már lesznek mondjuk 2-3 millióan,talán nyerhet.
2010. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

14:14


"Van abban logika, amit írsz, és szépen is vezeted le, de én egyáltalán nem vagyok biztos a válság elmúltában, és ha el is múlt globálisan, abban se vagyok biztos, hogy ebből logikailag csak és kizárólag az következhet, hogy Magyarország is felível."


Amit írsz, az teljesen észszerű lenne, ha a naptár ma 2009. augusztus 8-át mutatná és nem 2010. aug. 8.-át. A 2009 tavaszi mélypont óta már négy olyan negyedév van mögöttünk, amikor növekedett a gazdaság, az ipari termelés bővülése júliusban pl. több mint 10% volt éves alapon. A válságnak nem "vége lesz", hanem már rég vége VAN, csak éppen a munkanélküliség csökkenése mindig lassan követi az élénküléseket, ezért aki nem olvas gazdasági lapokat, hanem csak a közérzetére hagyatkozik, az 1-1,5 évvel később veszi észre, hogy megindult a kilábalás. Ugyanúgy, ahogy a válságot is fél-egy évvel később veszik észre az emberek: 2009 tavaszán, nyarán még sokan nagy pofával bizonygatták, hogy "nincs itt semmiféle válság", amíg meg nem kapták az elbocsátó szép üzenetet az év második felében.

2010. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
A Jobbik elkezdett középre húzódni több szavazatért, ahogy várható volt, de nem értek el vele jelntősen jobb eredményt. A 2018-as választások után Vona lemondott, a párt kettészakadt egy szélsőségesebb és egy centralistább pártra.
2020. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!