Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb undorító fidesz tolvajlá...

Újabb undorító fidesz tolvajlás - A Szijjártót megjachtoztató vállalkozó 91 milliárdos megbízást kapott az államtól. Mekkora lopás kell még ahhoz, hogy a fideszhívők belássák, hogy Európa egyik legkorruptabb "kormányzása" történik országunkban?

Figyelt kérdés

Hihetetlen!:


[link]


2020. szept. 23. 08:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

#20 Milyen jó, hogy helyettem eldöntöd a szándékaimat. Kár, hogy rosszul. (Akkor ha ilyen ügyes vagy, megtalálod az OLAF oldalát is.)

Azzal akarod bizonyítani az állításodat, hogy szerinted nem kérték vissza a 13 milliárdot? Ez aztán a bizonyíték. Csak sántít. Az egész ügy, vagyis annak elsimítása 2010 előtt volt? Nem is tudtam. Nem inkább 2010 után, amikor már Orbán kormány volt?

Szerinted miért állt rá a magyar ügyészség függetlenségének erőltetésére az EU? Elárulom neked, hogy pontosan az ilyen ügyek miatt. Miért akarta visszavágni a Magyarországnak járó támogatásokat az EU? Pont azért, hogy így törlessze Magyarország a korábbi elpazarolt támogatásokat.

Azt, ha egyáltalán nem kapnánk több EU támogatást, a jelenlegi kormánynak köszönhetnénk.

Azt, hogy egyáltalán kapunk még valamennyi támogatást, annak köszönhetjük, hogy az itt gyártó német multiknak (az autógyárak, a bosch) nagy lobbiereje van, mivel ezek a multik elég sok állami pénzbeli és jogszabályi támogatást kaptak.

Az egész gondolatmenetedből annyi igaz, hogy a Gyurcsány kormánnyal is elég sok volt a gond.

2020. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
34%
Kedves kérdező, egyet válaszolj meg nekem: ha nem a Duna Aszfalt Út és Mélyépítő Kft. nyerte volna a tendert, akkor ki? Ki volt az a másik pályázó, aki a Kalocsa-Paks Új Duna-hídat megépítette volna olcsóbban jobbra? Kivel szemben nyerte el a támogatást Szijj László a yachtoztatással? Ha erre nem tudsz választ adni, akkor nincs értelme a kérdésed gyűlölködő jellegének.
2020. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
A tolerancia, a kormányváltás, és a szólásszabadság eszményi bajnokainak köszönöm szépen a lepontozást, mert normális választ mertem írni. És akkor ti sivalkodtok arról, hogy ebben az országban cenzúra van (ami egy ordas nagy kamu)? Na akkor ehhez annyit fűzök még hozzá, hogy maradjon ez a banda hatalmon, nekem semmi bajom velük. Veletek és a ganajtúrkáló áldemokrata-brüsszeli popsinyalcsizó pártjaitokkal annál inkább.
2020. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23: Megsajnáltalak és az előbb felpontoztalak. Amúgy a like/dislike nem cenzúra. Ha már töröltetik a választ, akkor az már lehet cenzúra, vagy moderálás. Nekem is töröltek már válaszomat (pedig én nem vagyok fideszes) és akkor mi van? Semmi.
2020. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#24 Az a probléma, ha akkor pontoznak le, ha kiderül hogy magasról tojok az egész áltoleráns ellenzékre, jó okkal.
2020. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!