Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nem bűnöznek?

A magyarok nem bűnöznek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a Mi Hazánk meg a Jobbik hangoztatja folyamatosan, hogy "cigánybűnözés". Miért, a magyarok talán nem bűnöznek? A magyarok között is vannak bőven gyilkosok, erőszaktevők, sokszor hallottunk olyat, hogy magyarok követtek el brutális bűncselekményeket. Miért nem a bűnözés ellen akarnak küzdeni? Miért kifejezetten csak a cigányokra szűkítik le ezt?

2020. szept. 14. 20:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

"De magyarokkal nem volt?"


Maximum nagyon elenyésző számban a tesókhoz képest.

2020. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy az egész helyzettel foglalkoznék,nem csak a bűnözéssel.

Már bocs,de ezek már 800 éve (tehát már nem tegnap óta) itt vannak és kb. 5%-uk illeszkedett be.

2020. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
13%

Mert ha megnézed az ostoba, primitív válaszolókat (tisztelet a KEVÉS kivételnek), a cigányozással lehet öket legjobban rávenni arra, hogy rájuk szavazzanak.

Ezek azok az emberek(?), akiket meg lehet ilyen rasszista propagandával vezetni, és nem veszik észre, hogy közben a lényeg mellett el(félre)vezetik öket.

2020. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
90%
#23 majd próbálj elmenni este egy csapat rasszista propaganda mellett
2020. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
86%

"cigányozással lehet öket legjobban rávenni arra, hogy rájuk szavazzanak."


Mármint kikre?

A "rájuk pártról" sajnos még nem hallottam.

2020. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
20%

Nem állítottam, hogy nem kell :) Pont azt mondom, hogy a cigányok általában szegényebbek => kevésbé tanultak + rossz konfliktuskezlésük van => hülyébben követik el a bűncselekményeket. Rengeteget felindulásból (emberölés és társai) + rengeteget szimpla buta (vagy nincs jobb lehetősége) bűncselekményük van.


De szerintem nem bűnöznek többet mint a magyarok, hiszen nem tudsz jóformán olyan embert mondani, aki nem használja otthon a céges mobilját, nem torrentezik, nem csal adót. Mindenki azt csinálja, amit tud ebben az országban. Ha meg van 1-1 ember, aki nem akarja, azt kb. baleknak nézzük és nem tud megélni. Szóval nem cigánybűnözés van, hanem mindenki bűnözik és a cigányokat kapják el.


Szóval cáfoljátok légyszí, hogyha rosszul látom. De ha 1. nem féltek tőle, hogy cigányokba futtok pl. mert akár a biciklit is kint lehet hagyni a környéken éjszakára 2. nincs cigánybűnözés



Miért zavar jobban titeket, ha egy cigány bűnözik, mintha egy nem cigány teszi? Miben különbözik szerintetek a cigány bűnözés, ami miatt ez zavaróbb számotokra? És miért nem inkább az összes pl. gyilkost akarjátok elkapni? Miért prioritás, hogy a cigánybűnözést szüntessük meg, azzal szemben, hogy kapjuk el a gyilkosokat? (Bocsi, tényleg nem értem :) )

2020. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
27%
Azt,hogy lapos a föld azt gondolom megérted.
2020. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
82%
#26 Hát igen, ez ilyen, igazad van. Én is töltöttem már le filmet, úgyhogy végül is inkább nem szólok, ha megkéselnek téged, mert visszaszóltál nekik, hiszen én is ugyanúgy bűnös vagyok
2020. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
90%

"De szerintem nem bűnöznek többet mint a magyarok, hiszen nem tudsz jóformán olyan embert mondani, aki nem használja otthon a céges mobilját, nem torrentezik, nem csal adót. Mindenki azt csinálja, amit tud ebben az országban. Ha meg van 1-1 ember, aki nem akarja, azt kb. baleknak nézzük és nem tud megélni. Szóval nem cigánybűnözés van, hanem mindenki bűnözik és a cigányokat kapják el."


Tehát szerinted ugyan olyan fajsúlyú bűncselekmény a kalóz letöltés, meg agyon verni a nyugdíjas mamit a pár ezer ft nyugdíjáért. Nincs több kérdésem...

2020. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
10%

#28 Szóval nem a cigánybűnözőket akarod elkapni, csak azokat, akik súlyos bűncselekményt követtek el?


szóval, ha te is loptál és ő is lop, akkor az úgy egál?

2020. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!