Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok nem bűnöznek?

A magyarok nem bűnöznek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a Mi Hazánk meg a Jobbik hangoztatja folyamatosan, hogy "cigánybűnözés". Miért, a magyarok talán nem bűnöznek? A magyarok között is vannak bőven gyilkosok, erőszaktevők, sokszor hallottunk olyat, hogy magyarok követtek el brutális bűncselekményeket. Miért nem a bűnözés ellen akarnak küzdeni? Miért kifejezetten csak a cigányokra szűkítik le ezt?

2020. szept. 14. 20:01
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
14%

Ja, ezt a kérdést feltettem már néhányszor az évek alatt. Arra jutottam, hogy a válaszolók, valószínűleg falusi kapcsolatokkal rendelkeznek vagy falun élnek és ott tényleg a cigány családok azok, akiket fizikailag fenyegetőnek találnak, mert sokan vannak és erőszakosak (kommunikációban) esetleg bűnöztek közülük valakik.


Viszont ezt így nem tudják megfogalmazni az emberek, ezért körbe-körbe jársz egy jó ideig, mire rájössz, hogy azért csak a cigánybűnözés érdekli, mert az ő rá főképp csak a cigányok támadhatnak és amúgy totál nem érdekli, hogy máshol mi van a cigánybűnözéssel, hanem csak a falujában élő cigányoktól szeretne megszabadulni kb.

2020. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
96%
Jellemzően nem. Én majdnem kizárólag fehér magyarok lakta településen élek és bizony itt kint hagyhatod éjjel a kapu előtt a biciklid és reggel is még ott lesz.
2020. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván mi közöttünk is vannak bűnözők,de akkor a börtönök miért vannak velük teletömve?
2020. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
16%
Akkor miért aggódsz amiatt jobban, hogy valaki egy embertől lop el egy kamerát mint attól, hogy az államtól lopják el egy évi nyugdíjadat?
2020. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
21%
Bocsi, tényleg érdekel és nem kötekszem :)
2020. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
90%

@20:36


Hát nézd, én városban lakok, megyeszékhelyen, és még is volt már sok rossz tapasztalatom a "dázsvírekkel".

2020. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
92%

"Hányszor hallottunk már bestiális bűncselekményekről amelyeket magyarok követtel el?"


Én még egyszer sem. Tévében régebben volt egy KÉK FÉNY című műsor és divat volt bemutatni a bűnöző arcát. És akárhányszor ilyen történt én mindig felfedeztem a kisebbségi vonásokat.

2020. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
18%

*Nyilván mi közöttünk is vannak bűnözők,de akkor a börtönök miért vannak velük teletömve?


Mert hülyén követik el a bűncselekményeket. Azért sokkal gyakrabban elkapnak, hogyha betörsz valahova. Ha használod a céges autót 10 évig egyéni használatra, azért nem szoktak bebörtönözni, pedig ugyanannyit loptál, ha nem többet.

2020. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
23%

@20:41


De magyarokkal nem volt? Nekem több rossz tapasztalatom volt magyarokkal(4-5), mint cigányokkal(1) Budapesten, mikor azért körbenéztem, hogy tudok-e segítséget kérni. Szerencsére sose kellett.

2020. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
26%
Azért a jogsihoz is kell egy kis ész.
2020. szept. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!