Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz milyen alapon fellebb...

A Fidesz milyen alapon fellebbezi meg Borsodban a közös ellenzéki jelöltet? Mi joga van ehhez?

Figyelt kérdés
Érdekes volt az ATV-ben látni hogy a Fidesz "megfellebbezte" hogy Borsodban az ellenzék közös jelöltet indítson egy jobbikos politikus személyében. Kérdem én, ehhez van bármi jogalapja? Mármint jelenleg, tehát nem arra gondolok hogy majd jövő héten gyorsan összedobnak egy új törvényt erről. Mi köze neki ahhoz hogy ki kit indít vagy ki kivel fog össze? Értem én hogy meleg a pite, mert nyilván elsöprő győzelem néz ki az ellenzéki jelöltnek és odalenne a kamu kétharmad, de attól még mi joguk van ehhez? Főleg ők, akik évtizedek óta össze vannak nőve a KDNP nevű viccpárttal? Vagy az rendben van, mert ők a Fidesz, nekik szabad?

2020. aug. 22. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Fidesz 🧡🇭🇺
2020. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
FIDESZ 🏟🏟🏟🏟🏟☠
2020. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Fidesznek mindig igaza van. Ellenzék megint hazudik, hogy lejárassa a Fideszt. Csak azért is Fideszre szavazok. Hajrá Fidesz!
2020. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem értem,egyszer idézőjelbe tetted,aztán nem.Most akkor fellebbezett,vagy sem?
2020. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 qkker1 ***** válasza:
64%
Mindent megpróbálnak, fosnak, hogy kikapnak!
2020. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

A felebezés jogos - hiszen nem Jakab Péter a Jobbik elnöke jogilag így Jakab Péter nem jelölhet senkit. Ez törvény.

Egyébként ettől függetlenül Bíró László elindulhat az időközi választáson de nem a Jobbik támogatásával.



[link]

2020. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Mert megtehetik.
2020. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
20:05: szövegértelmezéseddel komoly gondok vannak.
2020. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%

""szövegértelmezéseddel komoly gondok vannak.""


Látom neked nem csak a szövegértelmezéssel hanem az olvasással is komoly gondjaid vannak - hiszen nem tudtad elolvasni a belinkelt cikket amiben világosan és érthetően leírják a valós helyzetet. De lehet, hogy tévedek és az olvasással nincs gond csak az intelligenciával.

2020. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

"szövegértelmezéseddel komoly gondok vannak."


Szerintem akkor nekem is, mert nem értek egy mondatot sem abból amit a kérdező leírt

2020. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!