Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a ballib média a...

Miért van ez a ballib média a balatoni turizmus elleni kampánya?

Figyelt kérdés

A Balaton mindig is drága helynek számított, még 40 évvel ezelőtt is. Most meg a jelentős béremelések következtében -amit a munkaerő hiány kikényszerített- még drágább lett.

Oké magasabbak az árak mit egyik-másik ázsiai vagy afrikai ország, de olcsóbb mint a Bódeni -tó vagy a francia tengerpart.



2020. aug. 11. 07:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
40%
Egy ismerősömék 1 hetet töltöttek Egyiptomban. Szállás, ingyen kaja egész napra, programok stb kevesebbe került, mint most 2 nap a Balatonon úgy,hogy barátoknál szálltak meg. A Balatonon egy síma lángos ezer Ft volt.
2020. aug. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Balatoni turizmus? Ilyen szinte nincs. Alig találni helyet, ahol gyalog sétálhatsz a tóparthoz, kerítések állják az utadat. Balatoni szálloda és wellness turizmus viszont van, ez annyiba kerül, amennyi.
2020. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 qkker1 ***** válasza:
52%

40-50 éve még simán elvolt egy család két hétig a Balatonon, átlagfizetésből.

Nem mellékesen a legtöbb kemping és szálloda lölő tulajdonában van.

Görögország, Horvát tengerpart, még utazással együtt is, jelentősen olcsóbb.

2020. aug. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

#2 kiegészítése:

40 évvel ezelőtt szinte bárhol találtál szabad strandot, a vállalati üdülőkben olcsó volt eltölteni két hetet, beutalóddal helyben kaptál napi háromszor étkezést és plusz uzsonnát

2020. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Ezerszerit sikere volt lejáratás... Amúgy mag sokkal olcsóbb mint a Bódeni-tó vagy Nyugat-Európa.
2020. aug. 11. 07:34
 6/36 anonim ***** válasza:
33%

#5 sokkal gyengébb is...


Eddig se jártam oda. Gyerekkoromba menő volt, ahogy felnőttem, uncsi.

Kis pocsolya, heringeskedni kell, uncsi környék. Így hogy most lölő kezébe került, még egy ok, hogy ne oda menjek.

2020. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Néhány helyen szabadon lehet a tóparthoz menni, így egy napra nem kerül sokba. Reggel odaértek, este vissza. Költséged mindössze üzemanyag, kaját-piát visztek hűtőtáskákban.

Viszont a szállások ára és az étkezés nemzetközi szintű, nem olcsóbb bármelyik külföldi üdülőhelynél.

2020. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Micimacko67 ***** válasza:
70%
1-es, nem tudom, hol és melyik strandon lángosoztál...én Keszthelyen, kb 3 hete...ott a sima lángos 550 Ft, a sajtos-tejfölös 850 ft volt....messze nem ezer ft, mint amit te mondasz...
2020. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%

Múlt héten voltunk egy hetet Siófokon, egy szabadstrandra jártunk minden nap. A (nagyon finom) lángos 590 ft volt.

Nem vagyok oda különösebben a Balatonért, egy horvát utat mondtunk le, és lett helyette ez,de semmit nem tapasztaltam a ballib médiában terjesztett rémségekből.

2020. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Az oktoberfeszten kb 12-15Eutó egy sör. Csak szolok.
2020. aug. 11. 08:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!