Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » '22ben lesz kormány váltás,...

'22ben lesz kormány váltás, ha az ellenzék közös listával indul?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 00:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%

#10/10

Jaja, leállt a rendszer, ismeri már mindenki ezt a konteót. Ne is foglalkozz azzal, hogy minden körzetben az ellenzéki képviselet is megszámolta a leadott szavazatokat és felügyelte a választásokat és cakkra egyeztek a bevitt adatok azzal, amit az ellenzéki képviselet számolt. És pl. Vona Gábor már jóval eredményhírdetés előtt tudta az aktivistáitól, hogy csalódáskeltő eredményt fog elérni a pártja. EU-s szervek is részt vettek és felügyelték a választást és ők is mindent rendben találtak.


Még a sok hülye konteó hírnöktől egy büdös ellenérvet nem hallottam erre, csak időről időre nyomatjátok azt a dumát, amit még a laposföld hívő csoport sem vállalna fel. Ugye az EP választást is elcsalták? Csak az EU-nak nem tűnt fel semmi ebből. Meg az összes közvéleménykutatást is elcsalják. Az Exit pollt is lefizették, meg mindenkit, aki él és mozog. Hülyék vagytok, mint a s*gg, ennek ellenére mégis a saját szellemi fölényetekről bizonygatjátok magatokat.

2020. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%

Lesz.


Az ötödik Orbán kormány váltja a negyediket. 😉

2020. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%
Talán. De addig még bizony sok víz lefolyik a Dunán... Még kicsit korai bármit is jósolni szerintem.
2020. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
30%

Milyen ellenzék? :D


A félhalott MSZP, Kunhalmival és a többi maffiózóval, vagy a szétesett, alapelveit teljesen félretévő Jobbik? Ne őrjítsetek már :D


Bírom amúgy, hogy ezt a kérdést minden egyes nap felteszi valaki, de azt senki nem akarja észrevenni, hogy amíg nincs normális ellenzék, addig kormányváltás se lesz...

2020. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
30%
Ja, a szemkilövető és adóemelő Gyurcsányt még nem is említettem...
2020. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%
Inkább ellenzéki összesz@rás..
2020. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%

Előbb ellenzékváltás kellene, aztán jöhet a kormányváltás...

Csak amíg nincs egy új, feltörekvő, 21. századi párt, amelyik nem áll be az MSZP-DK stb. szektába (lásd Momentum), addig felesleges itt vitatkozni

2020. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
22%

Azt a mindenit de le lettem pontozva :D


Azt hittem azért ide normális emberek járnak fel, ez most egy negatív csalódás :D

2020. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
13%
A 2/3-dot lekel vérni előbb Hajrá Fidesz.
2020. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
29%
Hajrá Fidesz!
2020. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!