Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, Hogy éltétek meg...

Ellenzékiek, Hogy éltétek meg az Index végét?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 19:50
A kérdező szavazást indított:
Törtem zúztam otthon, jó hogy nem szólt fel a szomszéd
Cirkuszoltam otthon, elég kiborító
Csak egy kis hiszti volt
Csupán a kezeimet tördeltem. Megtanultam elnyomni a feszültséget
Kicsit sirdogáltam, de elmúlt mára
Szororú voltam, de ennyi
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Hát őszintén, az elmúlt 10 év után a legkevésbé sem lépte át az ingerküszöbömet. Egyébként egy ideje próbálom kizárni a magyarországi helyi híreket az életemből, mert semmi jelentőségüket nem látom. Úgyis vagy huszadrangú celebekről van szó, vagy egy mucsaröcsögei mutyiról. A nemzetközi nagypolitikát követem, nekem az bőven elég.
2020. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként egy ideje próbálom kizárni a magyarországi helyi híreket az életemből, mert semmi jelentőségüket nem látom."


Elvégre csak azok határozzák meg az ország életét, kit érdekel...

2020. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Azért tényleg kár az indexért, mert kevésbé volt lipsi, mint a 444, de nem volt akkora seggnyaló, mint az origó. Kár hogy origót csinálnak ebből is, érdekes színfoltja volt az internetes híroldalaknak.
2020. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Azért elég provokáló a szavazás. Talán Fideszes vagy és nem érdekel ha az országot szétszedik? Nembaj, egyetem után én húzok el.
2020. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

"Elvégre csak azok határozzák meg az ország életét, kit érdekel..."


Hagyjuk már, most felnéztem az index főoldalára, a legfelső blokk hírei között kb egy cím van, ami esetleg informatív: "Korlátozások a közlekedésben a vihar miatt" Nem olvastam el, mert nem fogok közlekedni a következő két napban. Egyébként lehet olvasni arról, hogy hány éves gyerek halt meg egy autóbalesetben, milyen színű lesz a zöldkártya, és hogy nem tört el valami focista bokája. Kinek az életét határozzák meg ezek? És ez nem azért van, mert felmondtak az újságírók, mert ha bármelyik másik híroldalra felmegyek, ilyesmit látok. Kis túlzással percenként ontják magukból az abszolút érdektelen cikkeket a kattintásvadász címekkel, nyilván gazdasági megfontolásból. A francnak se kell, ezért szoktam át a nemzetközi sajtóra, mert szerencsére angolul és németül is elég jól tudok. Azért át szoktam futni a magyar portálokat, de ha két cikket végigolvasok egy nap, már sokat mondtam.

2020. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Kettes igazad van de sajnos ma a FIdesz érdeke számít nem a népé.
2020. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Rosszul! A kormány mindent megtesz, hogy elhallgattassa az ellenzéki hangokat.
2020. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Egy újabb ékes példája annak, hogy a magyar demokrácia visszafelé fejlődik...
2020. júl. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

#7-es és #8-as:


Az Index.hu Zrt. tulajdonosa a Magyar Fejlődésért Alapítvány. Az Index.hu Zrt. felett pedig legfeljebb az alapítvány kuratóriuma tud rendelkezni, vagyis Bodolai László.



Egyedül csak Bodolain keresztül lehet benne a Fidesz keze, de erre konkrétan semmilyen utaló nyom nincsen.



Konkrétan az történhetett amit Bodolai is már elmondott.


Dull üzleti titkot szivárogtatott ki a konkurenciának és a vezetőséggel való egyeztetés nélkül átállította az Index függetlenségét jelző barométert a veszélyzónába.


Ez pénzügyi veszélyhelyzetet is teremtett, mivel a hirdetők elbizonytalanodtak.


Próbált vele egyeztetni, de Szabolcs folyamatosan magas rangú baloldali politikussokkal tárgyalt, gyakorlatilag kijátszotta.


Bodolai ez után "kirúgta" Szabolcsot, amire az volt a válasza hogy bement a szerkesztőségbe és fellázította ellene az ott dolgozókat.


A szerkesztőség tagjai méltatlanul beszéltek vele azok után, hogy három éven keresztül tartotta a hátát értük és tizennyolc éven át védte őket ügyvédként.


Nem volt politikai szándék sem Dull kirúgása, sem vissza nem helyezése mögött. Ez egy munkahelyi döntés volt, amiből megpróbál az ellenzék hasznot húzni.

2020. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Már 2 kommentemet törölt a liberális eszme!


Én meg mindig egy olyan ellenzéki vagyok akit pont nem érdekel egy hazug média! Index origo egykutya!

Független média kell és nem szabad!


Aki szabad médiát akár az szabad hazudozást akár!

2020. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!