Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, akik azért...

Ellenzékiek, akik azért szavaztatok Karácsony Gergelyre, hogy legyen klíma a 3-as metrón! Lett?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 15:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
61%
Én nem azért szavaztam rá. Én gördeszkával járok mindenhova.
2020. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
53%

Én azért szavaztam rá hogy végre sok hajléktalan legyen újra budapest utcáin.


[link]


A köbányai szpófantom

2020. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tényszerűség kedvéért Karácsony programjában nem szerepelt olyasmi, hogy légkondícionált lesz a 3-as metró. Viszont az alábbi pontok igen (más kérdés, hogy ebből sem nagyon valósult még meg semmi:


82 közlekedési alapjövedelem bevezetése

83 14 éven aluliaknak ingyen közösségi közlekedés

84 metrófejlesztések

84a M3 metróvonal meghosszabbítása


84b M4 metróvonal meghosszabbítása


84c M2 összekötése a HÉV-vel


85 14-es és 47/49-es villamos összekötése a Bajcsyn

86 Budán is lesz trolibusz

87 buszcsereprogram folytatása

88 új trolik és villamosok

89 behajtási díj ideiglenes bevezetése

89a népszavazási döntés a fennmaradásáról


89b dízelautók belvárosba behajtásának korlátozása


90 kerékpáros főhálózat kialakítása

91 több biciklis férőhely a BKK járatain

92 B+R páros parkolók létesítése a közlekedési csomópontoknál

93 egységes jegy- és bérletrendszer Budapesten és az agglomerációban

94 új, nagykapacitású hajók forgalomba állítása az elővárosi közlekedésben

2020. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

"Csak a tényszerűség kedvéért Karácsony programjában nem szerepelt olyasmi, hogy légkondícionált lesz a 3-as metró."

Én a programját nem is olvastam, csak emlékszem, mikor szelfizett a hőmérővel, meg mikor az ellenzékiek fürdőruhába demonstráltak. Azt hittem az felér egy igérettel.

2020. júl. 8. 16:52
 5/35 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség lett volna ilyet ígérni, a jelenlegi mutyi ruszki metrókocsik nem alkalmasak légkondi beszerelésére. Arra meg nyilván nincs pénze a városnak, hogy új kicsikat vegyen.
2020. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
A Karácsonyra szavazók 90%-a azért szavazott rá mert utálja Orbánt és nem azért mert szereti Karácsonyt.
2020. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

Az egy Tarlós-Orbán kritika volt.

Fél év alatt, aminek jelentős része az átadásról, átvételről és a járványról szólt, na meg a forrásmegvonásokról és a bevételkiesésekről, pluszkiadásokról szólt, teljesen logikus, hogy rangsorolják, hogy mit lehet megvalósítani fontossági és gazdasági sorrendben.


A kritika amúgy teljesen jogos volt: Orbán-Tarlós egy olyan döntést hozott, hogy ezeréves, elavult, nem biztonságos, rossz minőségű, részleges garanciájú, sokkal drágább üzemköltségű metróért, ami kb. úgyanannyiba került, mint egy légkondis, kényelmesebb, modern, önvezetésre is képes, biztonságos, légkondis, sokkal hosszabb üzemidejű és energiatakarékosabb... metróra. Persze logikus Orbán feje be van szorulva Putyin seggébe, Tarlósé meg Orbánéba.


Nem mellesleg a kerékpáros főhálózat mégis megvalósult - egyenlőre kísérleti jelleggel, több programpont meg feltételes módban lett meghirdetve: ha ez, az amaz megvalósul.

2020. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
57%
#6: Aki annyira hülye, hogy egy tapasztalt, kerület-, és városvezetésből is jelesre vizsgázott szakembert lecserél erre az agyalágyult nyafogógépre, csak mert azt hiszi, hogy ezzel árthat Orbánnak, az tényleg meg is érdemli! Még szerencse, hogy a ballibek mindig racionálisan döntenek és véletlenül sem érzelmi alapon (jelen esetben puszta primitív gyűlöletből)... :)
2020. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
53%
Tarlósra mondod, hogy városvezetésből jelesre vizsgázott?! Ez ugye csak vicc volt?! :D
2020. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
54%
Klíma nincs a metrón, helyette klimax van a Városházán (Gy. Németh Erzsébet, Kálmán Olga, Baranyi Krisztina). :D
2020. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!