Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arró, hogy...

Mi a véleményetek arró, hogy a pride-ot annak ellenére megtartják, hogy az Agusztus 20-adikaai ünnepségek nagyrésze elmarad?

Figyelt kérdés
Nyilván alapból egy provokáció volt, hiszen bármely más datummal és mottóval meg lehetett volna szervezni. Az is szerintem provokáció, hogy nem vezsik figyelembe a rendkívüli helyzetet, azért se maradnak otthon, hanem kihasználják a jogi kiskapukat! Szerintem gyomorforgató alapból az a gondolat, hogy a másságot politikai célokra akarják kihasználni. Legalább alap jogokért vonulnának, akkor lenne értelme. De nincs olyan jog, amitől elesnének megvan Munkához való jog, Szavazati jog, vonuláshoz való joguk stb... Vagyis nincsennek diszkriminálva, mindenből kitudják venni a részüket. Plusz jogoknak nem látom értelmét, egydedül azt írhatjuk fel, hogy nem köthetnek házasságot, mivel az a keresztény jog szerint, mivel keresztény konzervatív államban élünk, férfi és nő szövetsége. Vagyis ez had maradjon meg, tekintsünk úgy rá mint régről hozott hagyománynak. Különben sem érint annyi embert, és különben is megvan az a joguk hogy életársi kapcsolatot létesítsenek, és örökbe fogadjanak gyermeket. Ezzel mégsem élnek többségben. Majd ha fognak élni a jogaikkal, nem csak politikai célból hazsnálják ki a melegeket, akkor majd lesz értelme a további jogoknak, illetve igénybevehetik az ezzel járó támogatásokat is!

2020. júl. 17. 14:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
57%

Ha ennyi eszük van csak fertőzzék egymást meg a vírussal!

Innen látszik, hogy nem pont az értelmiség jár ki.

2020. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
87%

" Különben sem érint annyi embert, és különben is megvan az a joguk hogy életársi kapcsolatot létesítsenek, és örökbe fogadjanak gyermeket. Ezzel mégsem élnek többségben. Majd ha fognak élni a jogaikkal, nem csak politikai célból hazsnálják ki a melegeket, akkor majd lesz értelme a további jogoknak, illetve igénybevehetik az ezzel járó támogatásokat is!"


Ezzel mit akarsz mondani?

Azt,hogy csak olyanok házasodjanak,akik gyereket akarnak.

Már bocs,de a gyerekvállalás magánügy,és heteró pároktól sem kérdezik meg,hogy akarnak-e gyereket.Ettől függetlenül házasodhatnak.

A gyerekvállalásnak semmi köze a házassághoz.

Ha valaki nem házas,de van gyereke,akkor is vannak szülői jogai,és ha elválnak a szülők,akkor is fizetni kell a gyerektartást a másik félnek,aki nem neveli a gyereket.

2020. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Azt akartam mondani ezzel, hhogy különben sem használják azokat a jogokat amik megvannak nekik. Semmi többet. Mást állítasz rágalmazás...
2020. júl. 18. 00:32
 24/34 anonim ***** válasza:
77%

Tudtommal vallásszabadsag van. Kéretik tiszteletben tartani azt is, hogy az ország egy jelentős része nem keresztény, hanem ateista! Igenis hazasodhasson össze két felnőtt ember, ha szereti egymást. Igenis vallalhassanak gyereket, ha alkalmasak rá.

Csorbitva vannak a jogaik és van letjogosultsaga a pridenak. Az más kérdés, hogy ebben a járvány helyzetben én sem tartom jó ötletnek.

2020. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Tiszteletben van tartva, de azország többsége egy keresztény pártra szavazot, nem valami balos kaméleonpártra.
2020. júl. 18. 13:01
 26/34 A kérdező kommentje:
Ezt ugyanúgy tiszteletben kell tartani.
2020. júl. 18. 13:02
 27/34 anonim ***** válasza:
38%
Tiszteletben van tartva, azonban nem dicsőség. Máskülönben azok akikre az ország többsége szavazott, olyan keresztények, mint amilyen iszlámok a dzsihadisták. Mesebeszéd. A Fidesz, és szavazói egyszer elolvasnák az újszövetséget és elmennének sátánistának inkább.
2020. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Látjátok! Pont ezért nem tudnyerni az ellenzék, mert csak mocksolódik, lenézki a Fideszt meg a szavazótáborát. Igaz ez minden kaméleon pártra.
2020. júl. 18. 13:21
 29/34 anonim ***** válasza:
72%
Rossz hírem van, öregem. Én nem vagyom kifejezetten ellenzéki, de még szavazó sem. Semmi közöm hozzájuk, igazából a csizmám van tele velük, de ettől még nem fogom pozitívabban látni a Fideszt. És nem mocskolódtam, abból amit én mondok melyik nem igaz egy Fideszesre? Nem rasszisták? Nem melegellenesek? Nem elmaradottak? Nem bunkók? Ha semmiben nem olyanok, mint a Fidesz, akkor nem értem miért támogatják, ráadásul büszkén. Nem kell megsértődni, azért mert nálam már például ezzel az egész országgal betelt a pohár és undorodom tőletek. Ez a nagy igazság. Kész.
2020. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Egyiksem igaz rá. Ez pusztán csak mocskolódás. Nem rasszista csak mert nem támogatja a szabálytalan migrációt, nem melegelenes csak mert Magyarországon minden joguk megvan a melegeknek amivel élnek. Nem igaz hogy elmaradottak csak mert a Fidesz óta jó iányba fejlődik az ország, nem látszat itzkedéseket csinálnak hanem eremények utján kormányoznak gyakorlatiasan. Nem úgy mint az ellenzék.
2020. júl. 18. 13:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!