Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez megfordíthatja a politikai...

Ez megfordíthatja a politikai divatot a fiatalok körében?

Figyelt kérdés
[link]

#Ifjúságügy
2020. júl. 17. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

3 vagyok


Arról meg nem is beszéltem hogy számomra mennyire taszító és hiteltelen amikor egy fiatal, kiégett nyugdíjas fröcsögve Gyurcsanyozik-neokommmunistazik mint a cikkben. Én ÉRTÉKEKET akarok megvalósítani, vezercsillagokat keresek amik mentén elhetek. Ha azok az értékeim hogy küzdjünk a haladás ellen és eppen kit kell gyűlölni, az egesz életem arról fog szólni hogy mergezem a kornyezeten és a lelkem a fröcsögéssel. A liberális ismerőseim csillogó szemmel akarnak társadalmi ideakat megvalósítani, lehet hogy utópisztikus hülyeséget gyakran, de ők építeni akarnak úgy hogy mindenki részesül belőle. Sehol sem tapasztaltam olyan frocsogo, toxikus, megkeseredett utálatot mint a cikkben.

2020. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
11-es! Valami ideát, elképzelést megvalósítani csak úgy lehet, ha a jelenlegi status quo-t megváltoztatjuk, nyilvánvaló, hogy olyanoknak, akik a jelenlegi rendszer haszonélvezői, fenntartói, azok ágálni fognak a fennálló rendszer -tehát lényegében véve az őket etető kéz- elleni fellépés ellen. Akkor is, ha az a kéz másokat ver, és megköt, nekik jó mert őket eteti, nem fognak önként fellázadni ellene. A cikk pont erről szól, egy csoport, aki a társadalmi és anyagi megbecsülését félti, a "gonoszballiberálisfiataloktól" sivalkodását olvashatjuk.
2020. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!