Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van rá bizonyíték hogy a...

Van rá bizonyíték hogy a Fidesz kormány korrupt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 12:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%
Az Index, a 444 és a HVG, mint független-objektív hírforrás megírta. Ki vagy Te, hogy megkérdőjelezd?
2020. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
A fehérporos az, aki arról beszélt, hogy mennyi pénzt kap vissza stikában a szerződésekből. És hogy hülye, aki meg nem.
2020. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%
Az általuk átszabott törvénykezésnek köszönhetően nem korruptak.Papiron.
2020. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

13

Konkrétan?

2020. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Orbán polgármestere az ország leggazdagabb embere, de veje sincs messze tőle...
2020. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
15 ÉS?
2020. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként átlagembereknek, akik bérből és fizetésből élnek, nem mindegy ki építi meg az adott utat, autópályát?

Nem mindegy, hogy Mészáros, vagy Kiss Pista, vagy valami külföldi cég, vagy millió alvállalkozó?

Nektek úgysem lesz belőle egy forint profit sem, ti csak használjátok.

Nyilván, aki építőipari vállalkozó, azt megértem, ha fikázza a Mészárost, de a sokaságnak teljesen mindegy ki húzza fel az adott utat, épületet...

Nem azt akarom hangsúlyozni, hogy egyetértek azzal, ha mindig csak 1-2 ember nyer el nagy tendert.

Bár nézzétek meg a pályázatok nyerteseit, azért a kisebbeket mások nyerik el jellemzően, nem a Mészárosék, én is nyerek el elég sok tendert, pedig nem vagyok oligarcha, sem párt tag.

De azért azokra a pályázatokra, amit Mészárosék nyernek el, pályázni sem tudnék, mert nincs meg a megfelelő eszköz és humán erőforrás állományom, hogy megcsináljam a munkát.

2020. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Nincs bizonyíték, mert Polt Péter főügyész és a parlamenti 2/3 valamint a titkosítások és a korrupcióellni fellépés hiánya megakadályozza őket. :(
2020. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A korrupcióra nehéz bizonyítékot találni, de mégis mindenki ezt az utat választja aztán megy felesleges vita eredmény nélkül.

A vállalkozó hátradől és azt mondja, hogy szabad piac van kérem én százermilló milliárd forintból építek meg egy kilóméter utat. Beadtam a pályázatom, azzal beszéljenek aki elfogadta az árajánlatot.

Na és itt kellene megnézegetni a kérdést a megrendelő oldaláról. Mert ennek van egy jól leírt büntetőjogi kategóriája, a hűtlen kezelés. Le kell csukni a megrendelőket néhány évre. Azokat akik aláírták megrendelést és a teljesítési igazolást.

Ha meg problémájuk van ezzel akkor beszélgessenek el a háttérben álló politikus urakkal akiktől a sugallat érkezett, hogy ki nyerje a tendert és mennyiért.

2020. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 qkker1 ***** válasza:
100%

"Nem mindegy, hogy Mészáros, vagy Kiss Pista, vagy valami külföldi cég, vagy millió alvállalkozó?"


qrvára nem mindegy, főleg az. hogy mennyiért!

2020. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!