Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért komment...

Az emberek miért komment formájában tőltik ki a frusztrációjukat?

Figyelt kérdés
Lehet valakinek egy szubjektív véleménye amit szeretne megosztani, viszont a kommentek többségéről az süt le hogy egy rossz indulatú és akaratú, káromkodásokkal teli, stressz levezetésről van szó. Egyszerűen ha elmegyek valaki mellett az utcán bele sem merek gondolni lassan hogy milyen személyisége van. Hiszen sok kommentelő profilján látom hogy gyerekes családanya vagy apa,idős néni esetleg bácsi, sőt olyan is van hogy valami tizenéves aranyos arcú kisfiú vagy kislány. Egyszerűen nem értem hogy a legártatlanabbnak tűnő, normálisnak kinéző eberek is képesek ilyesmire. Persze tudom hogy nem mind ilyen, hiszen a vissza jelzések alapján a többség nem is szól hozzá, illetve a többség pozitív, akkor is a negatív kommentek vannak többségben. És ezt sok még egészséges lelkű ember látja és megnézi. Ti hogy kezelitek ezeket? Nem féltek attól hogy a gyerekeitek ezt látják, és eltanulják? Vagy hogy szégyenkezni fognak ez miatt? Ezt azért ide írom, mert általában politikai posztok alatt látok ilyet legtöbbször. De elég akármi ami megosztó lehet...

2020. jún. 17. 00:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden keveredik itt.

A frusztráció emberi tulajdonság, olyan, mint egy túlterhelt gép, amely bedöglik. Az nem valamiért van, hanem valamitől.

A frusztráció lényegében a környezeti problémákra való reagálás hiányossága. Minél kevésbé képes valaki jó választ adni a környezet hatásaira, annál jobban zavarja.

Ezért ha ebből bármiféle következtetést kellene levonni, az mindössze annyi, vagy nagyon rossz a környezet vagy nagyon gyenge az emberek ezt kezelési képessége vagy mindkettő.

2020. jún. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul politikai témákról van szó, ami sokszor nem racionális, értelmi, hanem érzelmi és hitbeli vita.

Ott meg a másik meghallgatása lenne a célra vezető és nem a széthúzás, a különbségek miatti gyűlölet, amit a parlamenti majmok mutatnak példaként, mint politika arcai és peldái.

2020. jún. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha ezek nyakon csapnának inkább, téged mondjuk?
2020. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13, mit akarsz ezzel kifejezni? Nem igazán értem. Kérlek, magyarázd el!
2020. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek az lehet a baja, hogy vannak akik kendőzetlenül kimondják az igazságot, és az nem feltétlenül egyezik az ő, vagy az eszmetársai véleményével. Szeretné ha mindenki birka módjára egyetértene azzal, amit ők képviselnek, vagy legalábbis befogná a száját.

Tény, hogy vannak faragatlan proli megnyilvánulások is, de ha valakit ez túlzottan zavar, az ne látogasson közösségi oldalakat!

2020. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"13, mit akarsz ezzel kifejezni? Nem igazán értem. Kérlek, magyarázd el!"


Azt, hogy nem feltétlen baj ha sokan így dühöngik ki magukat, mintha másképpen csinálnák a feszültség levezetést.

Mondjuk az is igaz, hogy nem neked szólt...

2020. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szeretem érteni, amit a másik mond/ír és ha belterjes, vagy nem értem eléggé, vissza kérdezek a másik heccelése helyett. Ez általában megmutatja, hogy kivel lehet intelligensen kommunikálni, mert aki erre képes, az megfogalmazza kicsit érthetőbben a mondandóját, ahogy ebben az esetben történt. Ez pl egy stressz csökkentő gyakorlat is. Mivel én is jobban megértem és neked is látszik, hogy megértettem, amit mondasz. Így nem lesz a "nem igaz, hogy nem érted" eset.
2020. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Aztán itt van az, hogy Fidesz Szálasival azonosította Karácsonyt és gyűlöletet terjesztett a kerékpárosokkal szemben is.


Nos, ez azért olyan dolog, amit provokációnak hívok.

2020. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Amikor a munkában nem voltam hajlandó bemenni, amikor jött az Orbán Viktor és taps gépet kellett játszani annak ellenére, hogy 70 ezer forintot vett el miden dolgozó zsebéből.

Emiatt extra 20 ezret levontak a fizumból.

Sokan megtapsolták nálunk a cégnél, hogy havi 70 ezerrel lettek szégyenyebbek.


Szégyen az Infó Parkban lévő Svéd cégre, aki emiatt negatívan ítélte el azokat, akik ebben nem voltak hajlandók részt venni. Még a gyerek verés ellen sem léptek fel, hanem hagyták.


Szóval a politika igen csak kihozza az emberből azt, hogy nincs mit vesztenie egy idő után és átvált bosszúba, ami nyomort okoz. Ez a célja a Fidesznek. Nyomor legyen.

2020. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!