Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogokat adnál a homosze...

Milyen jogokat adnál a homoszexuálisoknak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 17:44
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

"Hetero házaspároknak is 6-7 évet kell várni örökvefogadásnál.

Egy meddő nőnek is szinte lehetetlen.

Kivéve ha milliomos vagy vmi híresség vagy.

Akkor miért vennék előre a melegeket?"


Igen, mert mindenki fehér bőrű, kék szemű, fél éve alatti kisbabát szeretne. Közben meg a 2-3 éves (fél)roma származású vagy valamilyen egészségügyi problémával küzdő kicsik szinte senkinek sem kellenek és ottragadnak a rendszerben egészen felnőttkorukig :/


Nekem volt egy intézetis osztálytársam általánosban, még most is összeszorul a gyomrom, ha belegondolok miket mesélt :(

2020. máj. 23. 18:39
 22/56 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy bármennyire "elfogadónak" tűnök, én is fehér bőrű, pici babát szeretnék örökbefogadni. Csak nekem heteróként erre is van esélyem és elszomorít, hogy ott vannak azok a gyerekek, akik tényleg kb senkinek sem kellenek és lehet, hogy egy szerető, homoszexuális házaspárnál boldog életük lehetne.


A volt osztálytársam, aki intézetben nőtt fel, mesélte hogy 14 éves koráig kb 25 nevelő volt a csoportjukban, mert mind otthagyták őket az alacsony fizetés meg a rossz légkör miatt. Szerintem ennél minden jobb egy gyereknek.


Persze lehet, hogy csak a leikiismeretem akarom elhallgattatni, mert mi is egészséges, fehér kisbaba örökbefogadására jelentkeztünk.

2020. máj. 23. 18:47
 23/56 anonim ***** válasza:
79%

"Az elet ertelme, hogy a sajat dns-ed tovabboroklodjon a jovo generacioiban."


Lehet neked ez az élet értelme.

Csak jó lenne,ha magad tartanád el a gyerekeidet,és nem másokkal.

2020. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 LazyJones ***** válasza:
84%

#20 "de ne akarjon egy normális, heteroszexuálisból is azt csinálni."

Megnyugtatlak, nem is akarnak és nem is tudnak.


Úgyhogy felőlem polgári házasság és örökbefogadás is mehet.

2020. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
89%

Templomi esküvőt nem igazán értem.

Az miért fontos?

Ha valaki nem akar ilyet vállalni,én nem is erőltetném.

Másrészt jogilag semmi jelentősége nincs.

2020. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

"de ne akarjon egy normális, heteroszexuálisból is azt csinálni."


Nem lehet egy heteróból homoszexuálist csinálni. Heteró vagyok, bármennyire is kiállok a melegek mellett, attól még nem tudnék egy lányhoz vonzódni nőként. Szerintem aki attól fél, hogy "homoszexuálist lehet csinálni" valakiből, ott bejátszhat nála valami látens melegség. Ezt most nem bántásnak mondom, semmi bajom a melegekkel, csak nagyon nevetségesnek tartom, mikor egy heteroszexuális férfi sajnálja a jogokat egy melegtől, vagy esetleg gyűlöli őt minden ok nélkül.

2020. máj. 23. 19:05
 27/56 anonim ***** válasza:
24%

"Nem lehet egy heteróból homoszexuálist csinálni."


Nem is ezt mondtam. Hanem hogy a hátrányos helyzetű ember ne csináljon egy szerencsétlen gyerekből is hátrányos helyzetűt.

2020. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
25%

#26

Te amúgy mit szóltál volna, ha két apád lett volna?

2020. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:

Egy apám sem volt, elváltak 2 éves koromban, apámnak másik családja lett és nem nézett felének, csak minden december 26.-án jött el egy napra. Szóval 1 apát sem tudok elképzelni, nem hogy kettőt.


De mondom, ismertem olyat, aki gyermekotthonban nőtt fel, neki se anyja, se apja, nevelők pár havonta váltották egymást, ruhákat sokszor az osztállyal gyűjtöttünk neki, mert az otthonban elszedték tőle a nagyobbak, ráadásul a nem egyszer lilára verve jött a suliba (egy lányról van szó), mert az otthonban a csoporttársai összeverték.


Szóval azt gondolom, jobb helye van egy gyereknek két azonos nemű szülőnél, mint egy gyerekotthonban. Ha nekem kellett volna választanom ebben a helyzetben, biztos a két azonos nemű szülőt választottam volna.

2020. máj. 23. 19:14
 30/56 anonim ***** válasza:
13%
Nem értek 1-2 dolgot. A libsik szerint a vallás egy elmaradott dolog. Akkor miért kell erőltetni a meleg közötti házasságot, ami a valláshoz kötődik? Miért nem elég, ha egy háztartásban élnek, és ennyi? Sokan élnek így heterok is.
2020. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!