Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánysajtóban ti is...

A kormánysajtóban ti is észrevettétek, hogy mennyire megy a kampány a franciák ellen?

Figyelt kérdés
Elsősorban az origón vettem észre, de feltételezem, hogy máshol is észrevehető jelenség, hogy mintha egyre több cikk szólna Franciaország lejáratásáról. Gondolom Macron miatt. Nem vagyok egy tipikus kormányellenes, elismerem azt is, amikor meghoznak egy-egy számomra jónak tűnő intézkedést. De ez a franciaellenes hozzáállás nekem egyértelműen úgy jön le, mintha folyamatosan sulykolni akarnák az emberbe, hogy ott milyen rossz és szándékosan keresik az ilyen-olyan híreket, amivel elő lehet rukkolni. Én nem igazán szeretem az ilyen manipulatív és szelektív információmegosztást, miért nem lehet egyszerűen csak széleskörűen és objektíven informálni? Ugyanez a manipulatív hozzáállás megtalálható egyes kormánykrikus oldalakon is, nem gondolom, hogy a másik oldal különb lenne ilyen téren, de most ezt szerettem volna kiemelni ami viszont nagyon szemet szúrt.

2020. máj. 11. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Mit vársz? Trianon év van...
2020. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Az Origón melyik országot nem járatják le?

(Oroszországon kívül).

2020. máj. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SzittyaWarrior lvl99 ***** válasza:
100%
Egyébként igen, olvastál te az utóbbi 4-5 évben Origot? 888-at? Prostisrácokat?
2020. máj. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de Franciaországra mintha kivételesen nagy hangsúlyt helyeznének az utóbbi időben.
2020. máj. 12. 01:52
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vettem észre.
2020. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Kutyaugatás nem hallatszik az égbe.

Trianon és a nagy hazaffyság jó ürügy arra, hogy a magyar ne vegye észre, mennyivel magasabb ott az életszínvonal jóval kevesebb munkáért.

Ha más nyugati államot is be tudnának feketíteni valamilyen hasonló ürüggyel, biztos kapnának azok is hideget-meleget.

2020. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 Lengyelország, Japán, Kína, Ausztrália, Csehország és amíg Salvini hatalmon volt addig Olaszország
2020. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Talán azért, mert a közelebbi államoktól túlságosan függünk, velük nem mernek ujjat húzni.

A franciák már régen a magyarok bögyében vannak, népszerűbb őket pocskondiázni.

De lehet, hogy tévedek.

2020. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!