Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna, ha az MSZP...

Mi lett volna, ha az MSZP nyer 2/3-os többséggel?

Figyelt kérdés
Orbán mit szólt volna vajon?
2010. júl. 29. 07:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Érvelni? Azt tettem egész idáig, és kaptam érte a birkát meg a szerencsétlent.


Mutogatni? Nem kell mutogatni, a FIDESZ sem teszi. Nincs szüksége rá, mivel 2/3-os többséget kapott. Minden, lábméreténél nagyobb IQ-val rendelkező ember tudja, mitől nagy a szar. De tudom..megint a FIDESZ-ről beszélek, én birka.. :))


Azt meg egyébként leírtam, ma 08:52-kor, hogy sztem mi lenne, ha az MSZP nyert volna

2010. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
40%

"Mutogatni? Nem kell mutogatni, a FIDESZ sem teszi"


haha :D most fejeztem be:) inkább most, mert ezután jönne vagy másfél óra üres p.csolés ha leállok veled :D

2010. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne állj le velem, hanem érvelj! De tényleg! A "haha", és "birka" meg "szerencsétlen" és "elmebaj"-on kívül valami érdemi érvet mondj. Vevő vagyok rá, de tényleg, és ha igaz, akkor beismerem. De eddig semmit nem hallottam.


És tényleg nem mutogat... A szocik 2009-ben is 1997-re fogták meg a Fidesz-re a dolgokat.


Azzal igazán semmi bajod nem lehet, hogy a kormány átvétel után feltárták mekkora a szar, mert nyilvánvaló volt, hogy nem akkora, mint amekkorát nyilvánosságra hozott az MSZP. Tudod, ha valaki vállalja, hogy szarból várat épít, akkor először jobb tisztázni mekkora a szar, mert később őt veszik elő.

Ez egy átlag munkahelyen is így van

2010. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
53%

pajti az ilyen "nem mutogat" szöveg utána nem érzem ,hogy NEKED bármit is be tudnék bizonyítani.


olyan vagy mintha csak egy sötét kolostorban imádkoznál éjjel nappal a viktorhoz de semmi infót nem fogadsz be kívülről.


nem hallottál egy darab nyilatkozatot se az elmúlt 8 év alatt a fidesztől, nem tudsz róla, hogy több százszor hangzott el a parlamentben "az elmúlt 8 évben" nem veszed észre magad,hogy bármit kérdezünk csak azt lököd, hogy "as zocik is" stb stb... de nmtom minek mondom ezeket neked, mert nem fogod fel. tök értelmetlen.

2010. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Pajti: De hallottam, igazad van volt ilyen jó sok. De én ezeket akkor sorolnám a visszamutogatás kategóriába, ha már lenne miért mutogatni. Szóval érted..3 hónapja vannak kormányon. Nem csesztek el semmit, tehát okuk sincs aljas módon másra kenni. Ha 3 év múlva megteszik valami szarságért, amiért egyébként ők a hibásak, akkor meg lesz róluk a véleményem. Lehet,hogy így lesz, lehet, hogy nem.


Az "elmúlt 8 év" szöveg mindössze a szarkupac méretének feltárása során került elő sztem. Ezen nagyon nincs mit mellébeszélni, bár megteszik Mesterházy például arra intette Orbánt, hogy "Köszönje meg amit ők csináltak" :)))

2010. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
53%
oh anyám.. mondom, befejezem, mert meddóő vitát folytatni itt egy órán át egy elmebeteggel.....
2010. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
54%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:43


Már bocs, végigolvastam én is az úgynevezett érveléseidet, a szemét szocizáson kívül meg a rizsákból normális tényt a fidesz "programról" sem tudsz mondani. Szerintem te is egy olyan fidesz fanatikus vagy, akinek mondhatsz bármit, mutathatsz bármilyen bizonyítékot, rávágja, hogy baromság. Vannak emberek, akiknek nem lehet felnyitni a szemüket, akiknek elegendőek az elferdített hírek a tv-ben és az indexen. Vannak emberek, akik csak a vég küszöbén fogják észrevenni, hogy "basszus, mégse kellett volna hatalmat adni egy őrült kezébe, aki lassan királlyá koronázza magát".


73%

szerintem is reálisan látod a dolgokat, de hiába magyarázunk mi a fideszesnek, csak a szociás és a szocizás amit tudnak mondani. Mást nem.

2010. júl. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Áh...meddő "vita" :) Tényleg nem tudtok érvelni pártotok mellett..

Igaz, fejezzük be, mert egyetlen érvet sem szedek ki belőletek úgy látszik. :) Pedig Isten látja, rajta vagyok..de nem vagyok ehhez elég ügyes.


Persze, biztos te látod jól a dolgokat, és a nagy többség a "birka" :))) Ez így szokott lenni. Mindig, mindenhol van egy igazság tudó okostojás.

2010. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

12:35!


"szemét szocik" részt nem látok az érveimben...na mindegy...

Köszönöm, hogy elolvastad az érveimet. Ez esetben viszont kíváncsi lennék , hogy te miben látod ezt másképp, mint én "birka" :))))) De tényleg. Nem értesz vele egyet, kérlek mondd el, hogy miben. Hátha belőled a fikázáson kívül ki tudok szedni valamit. ;)

2010. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

polgárháború

Orbán agyhugykövet kapott volna! :D

Hálistennek nem az MSZP nyert!

2010. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!