Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett volna, ha az MSZP...

Mi lett volna, ha az MSZP nyer 2/3-os többséggel?

Figyelt kérdés
Orbán mit szólt volna vajon?
2010. júl. 29. 07:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
33%

Nem azért támogatjuk az MSZP-t, mert támogatjuk a tolvajlást meg ilyenek, hanem azért, mert még mindig jobb, mint a Fidesz, meg a Jobbik.


Egyedül az LMP meg az SZDSZ lenne még elfogadható alternatíva, de az SZDSZ elbukott az LMP meg túl gyenge.

2010. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
62%

"szerencsétlen":


Az MSZP csúnyát bukott, a tények ezt mutatják. Mindig, ahogy most is, a szavazó polgárokat kell nézni. Ez esetben pedig ekkora csúnya bukás még soha nem volt. Ez van. Háboroghatsz, de ez tény. :) Szerencsétlenkedhetsz, de ez akkor is tény. :)

Ugyan olyan a Fidesz, mint az MSZP? :) Hát...kétlem, a TÉNY-ek nem ezt mutatják.


Jó példá erre az IMF besértődése. Megszokták az MSZP-s popsinyaló politikáját, és most kapufa lett ,mert a FIDESZ nem engedi, hogy megmondják, mikor vegyünk levegőt.

2010. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
35%
diagnózis: szocifób vagy. rettegsz tőlük és ha politikáról van szó, akkor csak erről tudsz beszélni és észre sem veszed mennyire szánalmas vagy:)
2010. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
33%

Az LMP nem lesz rossz... majd...10 év múlva. Most még kicsit semmilyenek.

Az SZDSZ-től meg az Isten óvjon! Akkor inkább MSZP.

2010. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Szocifób vagyok! Ki nem állhatom őket, a hideg is kiráz tőlük. Emberileg (1-2 kivétellel) is rosszul vagyok a pojáca, öntelt, lekezelő stílusuktól.


Sajna adtak elég okot rá 8 év alatt. De ahogy látom az ország többségének, de ezt ne taglaljuk....


Én így gondolom, és tényleg, őszintén csodálkozom, hogy a 8 év történései után még vitatéma a hiteltelenségük. De ez legyen az én bajom.

2010. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
55%

tudod ha én utálom a kelkáposzta főzeléket, de közben arról kérdeznek, hogy mit gondolok a borsófőzelékről, akkor iszonyú szánalmas dolog csak a kelkáposzta főzelékről beszélni:)

és igen te ilyen vagy. sajnállak. ez valamilyen szinten elmebaj már.

2010. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az MSZP-ről szólt...én pedig az MSZP-ről beszélek...

Most akkor hogy is van ez?

2010. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
40%

"Orbán mit szólt volna vajon?"


a kérdés NEM az MSZP-ről szól, hanem a fideszről burkoltan, ugyebár ezt nem mindenki veszi észre, a fideszbirkák bedőlnek neki:) amúgy már látom, hogy a közeljövőben ezt ha kell tuti jól ki tudom majd használni még, sok-sok fideszes birka van akit egy-egy mszp-ről elköpött dologgal rohadt jól lehet majd manipulálni. mondjuk ez kissé szomorú.

2010. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

"Orbán mit szólt volna vajon?"


Csak egy megjegyzés a kérdéshez, a fő, kiemelt kérdést a MI LETT VOLNA HA.... de mindegy.. :) Lehet lovagolni a szavakon, ahelyett,hogy a kérdéssel foglalkoznál, és érdemi, intelligens emberhez méltóan vitáznál, érvelnél. :))))


Én leírtam a véleményem..és csak a szoci módi fikázást kaptam "elmebaj, szerencsétlen, stb..." :) Szóval értelmes reagálásra képtelen emberek szoktak fikázva támadni. :)))


Én "fidesz birka" :)))) biztos hülye vagyok..

2010. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
53%

tökmind1, a kérdés egyszerűbben nézve mind2 pártról szólt.


viszont én amikor tőled meg más birkáktól kérdezek, akkor ha kiffejezetten CSAK a fideszről kérdezek és ezt ki is emelem, akkor sem vagytok képesek nem mutogatni, mivel egy normális érvetek sincs, ennyi.

2010. júl. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!