Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok a Sajtóklubról?

Fortissima Finguss kérdése:

Ti mit gondoltok a Sajtóklubról?

Figyelt kérdés

A Sajtóklub vendégei Bencsik András, a Magyar Demokrata főszerkesztője, Gajdics Ottó, a Karc FM és a Szabad Föld főszerkesztője és Bayer Zsolt publicista voltak.

https://www.youtube.com/watch?v=tj_SuPwqqvM



2020. ápr. 30. 07:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Néhány részét megnéztem. Habár korábban tartalmaztak érdemi információkat is, most amikor meg akartam nézni egy részt csak a fejfájásomat találtam meg a sok fizetett nyalizástól...
2020. ápr. 30. 07:56
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Fröcsönek, sivalkodnak, mindenen triggerelődnek. Ha a főnök reggel A-t mond, este B-t, akkor ők is reggel A-t mondanak, este meg B-t. Én így képzelem azt, mikor egy kocsmában az masszív alkoholisták egymással beszélgetnek. :) Ha önálló gondolatokat, árnyalt gondolkodást, kritikus hozzáállást, vitát, érveket-ellenérveket szeretnél, akkor keress más műsort.
2020. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Elnézést de mi az hogy tiggerelődmnek?
2020. ápr. 30. 08:25
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Tök jó!
2020. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Nem találtam jobb szót rá. A triggerelődést olyasmire mondják, amikor valami apróságon nagyon felhúzza magát valaki, és nagy hisztit csinál belőle.

Pl.: amikor egy feminista felhúzza magát azon, hogy valaki nőként kezeli, vagy amikor egy antifa felhúzza magát azon, hogy valaki egy holokausztos viccet elsüt, vagy amikor Bayer Zsolt felhúzza magát azon, hogy valaki azt állítja, hogy a csak fehér heteró férfiakból álló társadalom szörnyű lenne, vagy amikor az egész Sajtóklub magára veszi, hogy valaki lámpavasat vizionál Orbánnak, stb.

2020. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Túlhergelik magukat. Korábban vendégként néha szerepelt Ferenc Orsolya, azokat a műsorokat szerettem, mert logikus, értelmes hozzászólásai voltak.
2020. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Nyugdíjasklub inkább, negyven percnyi ezekamaifiatalok kesergéssel.
2020. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%

Az a gond, hogy már meg sem próbálják a tárgyilagosság látszatát kelteni. Persze, az újságírás kb. amióta létezik mindig elfogult valamerre, de azért jó érveléssel lehetne egy adott oldal dicsérete mellett megfogalmazni, hogy de azért ezt és ezt lehetne jobban is csinálni.

Ez a szakma, hogy újságírás régen egy értelmiségi foglalkozás volt. Olyan emberek űzték, mint Ignotus, Babits Mihály, Rejtő Jenő vagy Ady Endre. Hol vannak ezek a fentiek (de mondhatnám ugyanígy a mai baloldaiakat is) ezekhez a nevekhez képest?

2020. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Én a "Sajtóklub" műsort jellemzően a beszélgetők szándékos vagy alapvető (ezt lehetne elemezni...) ostobaságai miatt nézem néha.Nagyon jól lehet a műsorral dokumentálni, a kormányt támogató médiaszemélyiségek elmeállapotát.

Pl. volt adás,amelyikben Bayer Zsolt, kis Bice Bóca "utalása" megnevettetett.Szerinte Móra Ferenc művében a kis Bice Bóca éjjelente kenyeret dagaszt a beteg nagyapja helyett, és ezután az iskolában ettől a munkától elcsigázva elalszik és a tanító hazazavarja.

Minden műsorra "készül" valami "egetverő" baromsággal.Ennek a műsornak minden perce szórakoztatóan ostoba és vicces.

A probléma az hogy komolyan veszik a műsorban megszólalókat.

2020. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy itt mindenki valami marhaságot ír be, hogy lejárassa ezeket a sajtóklubbosokat, de a legsúlyosabb dolgot amit a szemükre lehetne vetni, azt bizony senki sem említi...Talán minden válaszoló bértollnok?
2020. ápr. 30. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!