Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » És, akkor mi lesz, mit fognak...

És, akkor mi lesz, mit fognak velem csinálni, mire számítsak, ha én nem veszek fel pl. maszkot?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a kormány jövőhéttől lrhet bevezeti, hogy az egész országban kötelező mindenkinek, hordani maszkot. Mondjuk úgysem vezeti be szerintem.


Pont olyan ember vagyok aki sokat utazik tömegkőzlekedésen, boltba járok, de én az biztos, hogy nem veszek fel maszkot. Ha nem veszek fel, semmi szabályéstést nem követek el, mert nincs benne semmi rendeletben.


Ha bevezetik és nem veszek fel maszkot, úgy járkálok, mit fognak szólni, mondani, csinálni?


Csak azért kérdezem, mert Budapesten kötelező, de ha valaki nem veszi fel, nem büntetik meg.



2020. ápr. 28. 13:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést. Én nem akarok venni, ingyen sem kéne. Remélem nem teszik kötelezővé.
2020. ápr. 28. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!