Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » És, akkor mi lesz, mit fognak...

És, akkor mi lesz, mit fognak velem csinálni, mire számítsak, ha én nem veszek fel pl. maszkot?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a kormány jövőhéttől lrhet bevezeti, hogy az egész országban kötelező mindenkinek, hordani maszkot. Mondjuk úgysem vezeti be szerintem.


Pont olyan ember vagyok aki sokat utazik tömegkőzlekedésen, boltba járok, de én az biztos, hogy nem veszek fel maszkot. Ha nem veszek fel, semmi szabályéstést nem követek el, mert nincs benne semmi rendeletben.


Ha bevezetik és nem veszek fel maszkot, úgy járkálok, mit fognak szólni, mondani, csinálni?


Csak azért kérdezem, mert Budapesten kötelező, de ha valaki nem veszi fel, nem büntetik meg.



2020. ápr. 28. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én se szoktam felvenni.
2020. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egyre kevesebben vesznek fel, már a BKK-n is. Orbán általában szokta érezni, hogy meddig mehet el a társadalommal, szerintem csak a veszélyeztetettek esetén lesz javasolt/előírt a maszkhordás.
2020. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Tegnap azt mondták a TV-ben, hogy ezen a héten még türelmi idő van, de jövő héten akár az utazásból való kizárással is számolhat az, aki nem alkalmazkodik a rendeletben foglaltakhoz.
2020. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Akkor az lesz, hogy a rendőrség megbírságol, és fizethetsz.
2020. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Akkor megint tönkre megy a BKV. Hahaha...
2020. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Molyember ***** válasza:
71%
Lehet, hogy nem tudsz majd tömegközlekedni, vagy vásárolni. Amúgy miért nem veszed fel?
2020. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem fognak beengedni a boltba, nem szállhatsz fel buszra, ennyi.
2020. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Most egy másik dolgot hadd mondjak.

Van aki meg maszkot keres, kutat, sehol nem kap, mert ő abban szeretne járni. Nagyon nehéz hozzájutni, gyógyszertárakra ki van irva, hogy hiány van. Arra nem gondolnak, hogy honnan lesz mindenkinek maszkja, ha nehéz hozzájutni? De legyen?

2020. ápr. 28. 14:55
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Ne hagyd magad, pont te, te, aki aztán tényleg nem akárki vagy, te nehogy már maszkot vegyél föl. Te, te kis huncut, mutasd meg nekik, hogy téged nem olyan fából faragtak , te nem vagy olyan, akire csak úgy rá lehet adni egy maszkot! Te vagy az igazi hős, hiszen te minden körülmények között is maszk nélkül vásárolsz és tömegközlekedsz!


Ui.: Remélem nem úszod meg pénzbírsággal, és addig balhézol, amíg gyorsított eljárásban kapsz egy 30 napos elzárást is!

2020. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Netről tudsz venni, rengetegen varrnak különböző árakban, de CBA-ban is volt a pénztárnál a napokban, én ott vettem moshatót, vasalhatót.
2020. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!