Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vírusjárvány, válság közepette...

Vírusjárvány, válság közepette most ez a legfontosabb cikk?

Figyelt kérdés

mocskos és undorító amit az origó művel.

[link]



2020. ápr. 9. 10:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ez. Én hálás vagyok az Origónak, amiért nem hagyja, hogy a járvány elterelje a figyelmünket az igazán fontos dolgokról.
2020. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted, mindig, mindenben kap szerepet. Szerintem van már forgatókönyvíró, aki kitalálja, hogy a főgonosz épp mit tesz.
2020. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Majd az Origo megírja, hogy a Covid-19 világjárvány is Soros miatt van. Minden bajunkról, kínunkról az öreg tehet.

Senki nem azért tőzsdézik, hogy veszítsen.

2020. ápr. 9. 10:30
 4/32 anonim ***** válasza:
63%
Azért már meg ne sajnáljuk ezt a pénzéhes trottyot...
2020. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Ez azért már tényleg kínos.
2020. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Még szép, hiszen a influenza ellen lesz védőoltás, Soros ellen nem.
2020. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#4: Ne sajnáljuk, de nem is erről van szó. De mintha egy súlyos válság közepette ennél semmi nem is lenne fontosabb.

A Sorosozás, migránsozás csak elterelés.

Azt gondoltam, ezek szerint csak naivan, hogy most, a válság idejére felhagynak ezzel. Adhatnának valós, az embereket valóban érdeklő tájékoztatást is.

2020. ápr. 9. 10:44
 8/32 anonim ***** válasza:
59%

Nem sajnálja senki Sorost, sőt, minden ilyen spekuláns nyeresége mások vesztesége.

De ugyanakkor a jelenlegi politikai vezetés mindig mindent másra ken, mert ááh, ők semmiben nem hibásak és ha valaki csak megpisszen, akkor az is mindig mindennel elégedetlennek, vagy Sorosbérencnek lesz kinevezve.

Mikor mondta valaha valaki is a kormánytagok közül, hogy hát ezt most elrontottunk, elnézést, helyrehozzuk?

2020. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%

Nekem az a fura, hogy hogyan lehet valaki ennyire aktív ennyi évesen is? Ez nem fura másnak? Mo.-n miért nincs ennyire aktív ember ennyi idősen?

Szerintem ebben valami nem stimmel évek óta...

2020. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%

Ez nem támadás. Ha nem akarjuk, hogy válság idején shortolják a gyakorlatilag állami bankunkat, talán nem kéne tőzsdére vinnünk...

Ha meg ott van, az emberek a részvényükkel had csináljanak már azt amit akarnak, hiszen az az ő tulajdonuk.


Soros ráadásul a pénzből segít a Fidesz leváltásában, aminek lassan itt lenne az ideje.

2020. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!