Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orban megkapja a hatalmat...

Ha Orban megkapja a hatalmat es lekapcsolja a netet vagy korlatozza a netet koztuk az ellenzeki sajtot az kivalthat olyat az emberekbol mint a net adokor volt?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Miért kapcsolná le a netet? Nem unod még ezeket a kérdéseket?
2020. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lekapcsolja a netet, mi? Hogy lehetoleg az egesz orszag megalljon abban a pillanatban es az osszes multi itthagyja a leheto leggyorsabban?


Lehet menni mashova terjeszteni a fa*zsagot.

2020. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan tervez ilyesmit, az álhírek terjesztésének a megállítása lesz az ürügy. Viszont most nem mennek az emberek utcára hisz félnek a vírustól, és ez itt a lényeg!!
2020. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az csodálatos ötlet lenne, mert aki home officeban tud még dolgozni, az is elvesztené a munkáját.
2020. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Gyurcsány Ferenc viszont nem kapcsolná le mert nagy youtuber, de hát ugye nem ő van hatalmon....


Kellett leszavazni így jártál.

2020. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Na, ha lekapcsolná a netet, akkor már lenne forradalom. De hülye lenne megtenni. Az ellenzéki sajtóért meg nem kár...
2020. márc. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos benne van a pakliban, hogy korlátozni fogja a netet. A szólásszabadságot mindenesetre irtózatosan korlátozni fogja, ezt már kijelentették, tehát gondolkodni tilos lesz.
2020. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Honnan találtok ki ilyen baromságokat?

Az oxigént nem fogja lekötni a levegőből? Vagy elzárni a vizet, áramot?

Mi a fenéért tenne ilyet?

Elképzelem ahogy ültök és tanakodtok mi lenne a mai nap legnagyobb baromsága, aztán beírjátok kérdésnek, mint ezt is.

Nem, nyugodj meg, nem fogja lekapcsolni anetet.

Az adózás is a neten keresztül megy, online vannak bekötve a cégek, pénztárgépek és jó részben már a kávéautomaták is az adóhivatalhoz, ahogyan a neten keresztül felügyelik az áruforgalmat is az utakon, vagy egyáltalán azt hogy ki jár a fizetős szakaszokon. Ha nincs net, akkor nincs adóbevétel.

Jöhet a következő hülye kérdés!

2020. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én, én, én!


Lehet olyan, hogy azt mondják, ami pénzem bankban van, az le van foglalva, és az övék? (Mármint mindenki pénze az államé, elúszott, ennyi.)


Bejöhetnek a lakásomba, hogy takarodjak, innentől az övék?


A katonák megvernek, megerőszakolnak, ha nem tetszik nekik a pofám?


Ha vége az egésznek, lezárva maradnak a határok, és nem mehetünk többé sehova?


Minden szülőképes nőt teherbe vágnak, hogy minél több magyar legyen?


És én ezt mind egyedül szedtem össze, és nem azért, mert kötekedni akarok, hanem csak qrvára félek ezektől.

2020. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Az, aki feláldozza szabadságát a biztonságáért, egyiket sem érdemli meg. ..." (Benjamin Franklin)
2020. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!