Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán kihasznál mindet minket?

Orbán kihasznál mindet minket?

Figyelt kérdés

Nos én abban a szerencsés vagy épp szerencsétlen helyzetbe kerültem,hogy a munkahelyem nem fog leállni.

Itt egy csomó gyár már leállt,algida,haribo,.... Stb,de én ahol vagyok 5000 ember dolgozik, és a cég kijelentette,hogy semmilyen vírus nem akadályozza meg őket,hogy dolgozni megessünk,a végsőkig kitart,és csak akkor áll le, ha Orbán azt nem mondja,persze pár apró lépést tett a cég.


Pl lecsökkentette a műszakot, már csak délelőtt és délután van és nem 8 hanem 6 órás munkaidő


Maradj otthon dolog amióta bejött kb azt látni,hogy sz@rnak rá az emberek ráadásul kint mászkálnak. Az iskolákat bezárták, ahol fele annyian nincsenek mint pl egy gyárba... De ahol 5000 ember dolgozik egy helyen az nem számít,mert az államnak fontosabb az a gyár ahol beszerzett bevétel van,mint az egészségünk, merthát amiből nincs pénz, mint az iskolából könnyen bezárják,de a gyár már más kérdés?!nemde? a gyárak ahol nagyon sok korosztály van már nem számít mert az Orbánnak fájó pont a kiesésünk

kihasználjnak minket mindenki menjek dolgozni, amig lehet puszta gazdaság és költsegvetés



2020. márc. 21. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok Orbán párti. De miért lenne jó. ha gyárak, boltok stb. mind bezárnának? Miből élnének meg az emberek? Neked szerencséd van, hogy a te céged még alkalmaz, de nagyon sokan már munkanélküliek és komoly megélhetési gondokkal küzdenek. Ezt a helyzetet nehéz jól kezelni.
2020. márc. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Minden milfel minket milkelnek, milyen mynxeket mixelnek Orbánék?
2020. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Persze, Orbán maga az ördög és azért csinálja hogy mind meghaljatok, s egyetlen dolgozó se maradjon végül. Nyilván ez az érdeke...

Segítek: nem

2020. márc. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem állhat le teljesen minden. Az országvezetésnek gondolnia kell a gazdaságra is, az egészség mellett. Nagyon nehéz helyzet, nehéz elfogadni, de szerintem érthető.
2020. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi, de szerinted mégis mit csinál immár 10 éve?
2020. márc. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosítasz a kormánynak minden anyagi és eszköz forrást ahhoz, hogy kibekkelje a járványt - hatalomvesztés nélkül és a köz tekintetében pozitív végkifejlettel, - értesítsd az Orbánt róla! 10000 %, hogy boldogan be fogja záratni a gyárakat - a járvány felszámolásáig!
2020. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
és az ilyen embernek szavazati joga van...
2020. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!