Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Forradalom? Háború? Mit...

Forradalom? Háború? Mit gondolsz? (lent)

Figyelt kérdés

Szerinted, lehetséges hogy legyen Magyarországon forradalom?

Hihetetlen, hogy kezdenek érvényesülni BIZONYOS koncepciók,és egy mosott agyú,gondolkodni képtelen, fogyasztói társadalom jön létre. Minden és mindenki részt vesz abban, hogy ez kialakuljon a politikától kezdve a médiáig..

Miért nem látják ezt az emberek?

Annyira elszomorít, dühít,felháborít..

Mit gondoltok, lesz még aki azt fogja mondani, hogy ELÉG?!


2010. júl. 25. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Tuti hogy lesz.

De nem itt MO gon kezdődik, hanem nyugat Eu ban.

Őket nem tudja a nagytőke úgy vezetni mint minket, és ott nagy buli lesz hamarosan!

2010. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
A kapitalista rendszer saját kapzsisága miatt össze fog omlani. Mellesleg az USÁ-ban és Európában már akkora mértékű a bevándorlás, hogy elkerülhetetlenek lesznek a polgárháborúk. Magyarországon is lehet ez lesz: polgárháború a magyarok és cigányok közt. Németországban a törökök ellen, Franciaországban a muszlimok ellen... így tovább. Szerintem az USA darabokra fog esni, és a fehérek a déli államokba fognak vándorolni. Már ha oda a mexikóiak nem indítanak támadást... Oltári problémák lesznek, ezeket nem lehet a szőnyeg alá söpörni, nem lehet a fejünket homokba dugni, aki meg ezeket elhallgatja vagy kimagyarázza az nem normális. Talán csak ilyen háborúk árán fog felébredni az agymosott birka tömeg, de ha akkor sem, akkor meg is érdemeljük a pusztulásunkat...
2010. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Voltaire ***** válasza:
47%
Én azt hittem, hogy a kapitalizmus kimúlását várni 89 után hivatalosan is kínos lett.
2010. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

„”Voltaire válasza:


Én azt hittem, hogy a kapitalizmus kimúlását várni 89 után hivatalosan is kínos lett.””



Te tényleg ennyire ostoba vagy, vagy esetleg csak tetteted?

Hol van a világon ma már klasszikus kapitalizmus, ahol a tiszta verseny és a kereslet-kínálat elmélete határozza meg a gazdaságot?


Globális imperializmus van, amikor néhány monolpol a politikától megvett jogokkal rendelkező multitőke uralja a világ gazdaságot. A kereslet és kínálat lokális tényezőjét meg teljesen átvette „ ahol rabszolgákat találok ott termeltetek, és majd oda viszem ahol van pénz elmélet. Csak hogy ez nem fenntartható és a saját anomáliája öli meg. Az az, ha elviszed az olcsó munkaerő irányába a termelést akkor ahol magas volt a fogyasztás ott visszaesik mert nő a munkanélküliség és csökkennek a reálbérek.

Ezt a hatást az állandó „ kényszernövekedéssel” küszöbölték ki eddig, de ennek vége.


De ha ezt nem vagy képes megérteni, az komoly probléma „ a számodra”.

2010. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Legalább megölik már Voltert.
2010. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Volter biztos nem rossz ember, csak annyi agya van, hogy beleférne egy dióhéjba!
2010. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Remélem lesz forradalom és polgárháború is, rövid úton leszámolnánk a ciggerekkel és a bipsikkel, meg az őket támogató selejtekkel.
2010. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De lesz ám, szerintem itt Mo. fog kezdődni amikor kinyílik az emberek szeme végre
2010. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A kérdés, hogy mikor..

Szeretnék én is majd tenni valamit. Nem Magyarországért, hanem a változásért.

Habár nem is biztos, hogy ez rá a helyes kifejezés.

2010. júl. 25. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:
Sajnos jós én se vagyok, szerintem ősszel lesznek itt ébredések valamikor akkor majd...
2010. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!