Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik és a Magyar Gárda...

A Jobbik és a Magyar Gárda miatt ciki hazaszeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

Régen felnéztek a nagymagyar emberekre, most meg kiröhögik őket.

A jobbik és a MG hülyéskedései miatt nézik le manapság a jobban jobboldali embereket vagy más okok miatt?


2010. júl. 23. 18:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

"Hát igen, a Jobbik egy viccpárt, én ezért sem szavaznék rá semmi pénzért, pedig én igenis hazaszerető vagyok és "nagymagyar"..."


Gyerekem te még kismagyarnak is hülye vagy!

2010. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%
Az a "ciki" ha nem vagy patrióta!! A érték nélküli liberálizmus sugallja azt, hogy legyél kozmopolita, és fikázza a hazájukat szerető és féltő, érte tenni is merő hazafiakat!
2010. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
7%
Én anno nagy Jobbikos voltam,de az utóbbi időben már nem igazán,mondjuk úgy az egész politikát leszarom.A Jobbik is csak politikusokból áll,és vannak "érdekes" húzásaik(képzeletbeli napló,két képviselőjük vagy milyük a testükkel reklámozza magát(1nő,aki bikiniben vett részt egy összejövetelen meg egy férfi,aki félmeztelenül pózol...)Szerintem ez nem illik a hú de nagy becsület és stb.-hez,amit annyira hírdetnek.
2010. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért nézik le a Magyarokat,mert olyan épeszű embereket látnak magyar színben mint: Győzike,Pákó,Dundika,Orbám,Gyurcsány és a sok hülye idióta barom.Mikkor a Svédek befogadták azt a sok romát és később hozták az itteni formájukat akkor azt írták ki a falra,hogy Magyarok ne lopjatok.Ezért néznek le minket.


Régen azért néztek fel a Magyarokra,mert a semmiből tudtunk háborút nyerni és kiűzni a hódítókat.A Törökök még a Himnuszukban is megemlítik,hogy mekkora nép vagyunk.

Régen a Magyar nép hatalmas volt és erős.Most is azok lehetnénk ha nem olyanok irányítanák az országot mint: Orbán,Gyurcsány vagy a külföldi nagy kutya Simon Perez.


Erre mondják azt,hogy Magyar volt Magyar lesz 100%

2010. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:27

vannak "érdekes" húzásaik(képzeletbeli napló,két képviselőjük vagy milyük a testükkel reklámozza magát(1nő,aki bikiniben vett részt egy összejövetelen meg egy férfi,aki félmeztelenül pózol...)Szerintem ez nem illik a hú de nagy becsület és stb.-hez,amit annyira hírdetnek.


Ne haragudj, de nem vagy normális. Jó, ha neked nem tetszik LMP-s képzeletbeli naplója nem kell olvasni. Nekem vicces. Ráadásul a másik oldal látja, hogy miként vélekedünk róla.

Nos én ilyennek látom az aberrált drogos, milliárdos köcsögöket.

Kik olyanok, mint a nyulak. Csak a szex, a fű és a pia érdekli.


Ráadásul ezért a megjegyzésedért vagy ütődött. A Dúró Dóra testét árulja, mert az EFOT-on egy nyári diákfesztiválon bikiniben és mert Novák előd csak rövid nadrágban volt. Bocsáss meg, de ennyi erővel azon öregek akik a nyári forróságban bikiniben és fürdőnadrágban mennek a modernizmus és a deviancia megszállottjai.


Szerintem a fürdőruhás megjelenésükkel, inkább emberibbek voltak és jelezte, hogy közülünk valók.


Engem inkább az zavart, hogy a 16-i tüntetésen úgy jelentek meg egy öltönyös brigádként ácsorogtak a színpad mellett. Mind egytől egyig. Ez volt az ami zavart. Öltözzenek fel mind elegánsan, de ne mindannyian fekete öltönnyel és fehér inggel, mer az már frusztrálja a másikat, hogy ki ez a jómódú bájgúnár.

2010. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
hát én meg pont azt vettem észre hogy mostanában a nagymagyarkodás a menő (legalábbis fiatalok körében)
2010. nov. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

MIDIG BÁCCSÁK MIKET RÓMÁKKAT. NÁCCIKK FASZISSTÁK MEK RAPSZPISTÁK ESS. NÁCCI KÓRCS SERRTÉSSEK.


GYILKÓS RÓMA ÉRTELMISÉG

2010. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam,hogy a testüket áruljak.A probléma számomra legalább is az,hogy egy politikus,aki annyira hazafi meg a hazáért akar tenni ne így reklámozza magát...Naplóról meg annyit,hogy ennyi erővel a Jobbikról is lehetne simán egy ultramagyarok naplóját csinálni.Pl reggel felkelek a svédbicskát kibaxom az ablakon mert az nem magyar,sőt akinek az van az hazaáruló...
2010. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevője egy SZDSZ-közeli libbancs.
2010. nov. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!