Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért beszélnek Orbánék...

Miért beszélnek Orbánék állandóan migránsveszélyről mikor nincs is migráns probléma? Nem unják még?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 14:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%

Nem kell foglalkozni velük.

A Fidesz az vállalhatatlan egy civilizált ember számára, igy blokkolni kell.


Igaz, nagyon nehéz. Youtube is képtelenség például letiltani a kormányablak propagandáját.

2020. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Még hogy nincs migráns probléma???!!! Kérdezd meg az olaszokat, franciákat, a németeket, svédeket, vagy dánokat, ők tudnak mesélni neked... Hogy a délkelet Balkánról ne is beszéljünk.
2020. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Bocs kérdező, te teljesen hülyén elvakult vagy? Nem olvasod, hogy ma reggel mi történt Röszkén?
2020. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
29%

Én Skóciában élek, meg Angliában is sokat utazok.

Olyan problémákkal nézek szembe én is itthon, hogy azt el se tudnátok ti képzelni.


Naponta gyulladnak fel metrószerelvények, késelések az iskolákban, minden utcasarkon ékszerleszakitók állnak lesben!!!

Prostituáltak az aluljárókban, mindenféle rossz szerzet, segélyen élő!


Én már hatszor kerültem be a balesetire, a múltkor mise közben akkorát robbantottak, hogy a fél fülem leszakadt.

2020. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
19%
14:58: nem tudom eldönteni, hogy ironizálsz vagy sem, de mindenesetre lepontoztalak, az a biztos.
2020. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
4%

O1G parlament


"Tisztelt hölgyeim és uraim ennek a politikai taktikának a lényege abban áll, hogy a kormánynak soha nem az a dolga hogy kormányozzon, nem arra helyezi a hangsúlyt, hogy jó döntéseket hozzon, majd próbálja megvédeni érvekkel azokat a változásokat amelyek megtestesülnek a döntésekben, hanem hogy közelmúltban közzé tett iratokból is idézhessek, az a dolga az ellenzéket folyamatosan támadni kell, ellenségképet kell fölépíteni, veszélyt kell megfogalmazni, patás ördögöt kell a horizontra rajzolni, és utána ezt az ellenséget, ezt az ellenségképet, meg kell vádolni a legképtelenebb vádakkal."


megválaszolta a kérdésed.

2020. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%

Valószinü, hogy irónia volt.

Én elfogadó szellemü ember vagyok, nagyon sok más nemzetiségüvel dolgozom együtt.

Az a probléma amit idehaza szeret a propaganda minisztérium gerjeszteni, nem létezik.


Románok, arabok és mindenféle "magyar" szemmel vett ellenség, jó barátaim.

Ki hiszi el ezt a sok baromságot?

Ha itthagynám az otthonom és visszamennék Magyarországra még jóval nagyobb esélyeim lennének, hogy kórházban végzem s ott halok meg.


Tekintetbe véve a bárgyú, képzetlen közbiztonsági erőket és azt, hogy milyen az egészségügy állapota.

2020. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
14%

"Naponta gyulladnak fel metrószerelvények, késelések az iskolákban, minden utcasarkon ékszerleszakitók állnak lesben!!!


Prostituáltak az aluljárókban, mindenféle rossz szerzet, segélyen élő!"



Nálunk maguktól gyulladnak ki a buszok, metrók.

Késelés itt is van, csak nem verik nagydobra.

Itt főállású ékszerszakító hordák vannak.

Prostituáltak mindenhol.

Rossz szerzet egész Kelet-Magyarország.

Segélyen élők... Na szerinted itt nincs olyan?

2020. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
Mert "ellenségképet kell megfogalmazni, patás ördögöt kell a horizontra rajzolni". A szektások meg megkajolják.
2020. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Mindig vicces amikor az élet ennyire beégeti azokat akik tagadják a valóságot.

"Egy mintegy 60 fős migránscsoport január 28-án 5 óra 30 perc körül a Röszke Közúti Határátkelőhelyen megpróbált jogellenesen az ország területére bejutni.

A határátkelőhelyen szolgálatot teljesítő fegyveres biztonsági őr több figyelmeztető lövést adott le, a helyszínre irányított járőrök ekkor érkeztek meg. Körülbelül 60 fő bejövetelét akadályozták meg, 4 főt feltartóztattak..."

[link]

2020. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!