Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kedvező a Momentum...

Miért kedvező a Momentum politikája a fiatalok számára? Én fiatalként nem látok semmi olyat tőlük, ami nekem hasznomra válna.

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 16:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
26%
A fidesznek sincs programja.elherdálni az uniós pénzeket,eddig terjed a tudományuk.ez program?nem hinném.
2020. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Nekem pl kedvezőtlen lenne a liberális politikájuk amit folytatnak.

Én minden héten hazajárok vonattal a kollégiumból,de ha ezek privazitálják a Mávot,a drágább vonatjegy miatt erről lemondhatok.

2020. jan. 5. 17:17
 13/45 sörpocak ***** válasza:
86%

Azért akarják megreformálni a vasútat, hogy olcsóbb és jobb legyen kérdező:

[link]


Az, hogy az elképzelésük kivitelezhető-e, azt nem tudom (és ne aggódj, az itteni fideszesek sem tudják, csak szeretnek mindenbe belekötni, ami nem Orbán fejéből pattant ki), de az felőled is túlzás, hogy akkor ne tudnál hazalátogatni. Ha ennyire a csőd szélén vagy, hogy egy vonatjegy ára is így befolyásolna az életed, akkor javaslom fordulj segítséghez (értem ezt úgy, hogy kérj anyagi segítséget a szüleidtől, vagy menj dolgozni, ne dohányozz ha azt csinálod stb.)

2020. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
93%

#10

Van programjuk. [link]

Az már más kategória, hogy túlélné-e a valóság próbáját. De amíg nem kerülnek hatalomra nem tudjuk meg.


A privatizáció nem drágítja meg egyből a vonatjegyeket..Szeretem az ilyet. Mert ha minden állami kézben van akkor az ingyen van? A kommunizmus mégis megbukott gazdaságilag.

2020. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalok, forradalmiak, lázadók, tiltakozók. Minket jobbereket persze a Lenin-fiúkra emlékeztetnek, de az átlagembernek mindegy, az megszavazza Gyurcsányt, Orbánt, Hornt, Karácsonyt is. Nyíltan magyarellenesek, keresztényellenesek, nagyon buták. Fegyőr, Soproni, botmixeres, infantilisen röhögcsélő Cseh Katka, a legfiatalabb Donáth... Karácsony is hasonló, szociológia szakot tudott csak elvégezni, most meg lázadó főpolgi.
2020. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
94%

“ Azért akarják megreformálni a vasútat, hogy olcsóbb és jobb legyen”


Igen, minden hátsó szándék nélkül. Csupán azért hogy nekünk választópógároknak jobb legyen. :)


Egyébként németeknél látom hogy mennyire olcsó lesz a privatizálás által. Itt most a busz meg a vonatjegy ára egy személyre kilométerre számolva valamivel többre jön ki mint amennyi egy 8hengeres benzines autó megeszik. És az autóba ülhetünk ketten is, nem lesz a duplája a fogyasztás.

2020. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 sörpocak ***** válasza:
91%

Ami a fiatalokat érinti elsősorban a momentum programjából:


- kollégiumok fejlesztése és bővítése

- ingyenes első év a felsőoktatásban

- a diákhitel visszafizetésének egy jövedelemfüggő rendszere


Utolsót abszolút feleslegesnek tartom ismerve a diákhitel konstrukcióját, de mind1. A fidesznek is voltak hülye programpontjai pl. hogy a mentő 30 percen belül érkezzen ki. Az nem zavarta őket, hogy ez már egy létező dolog volt a törvénykönyvveb.

2020. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 sörpocak ***** válasza:
94%

"Igen, minden hátsó szándék nélkül. Csupán azért hogy nekünk választópógároknak jobb legyen. :)"


Így is hozzá lehet állni, de akkor neked végképp felesleges a szavazás intézménye.

2020. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

“ Így is hozzá lehet állni, de akkor neked végképp felesleges a szavazás intézménye.”


De neked is, ha ennyit fogtál fel.:)

Ha lejjebb mész pár sort nem nehéz kitalálni hogy nem egy országban szavazunk.

Bár állampolgári kötelességem lenne, de meghagyom nektek, hogy megválasszátok a bölléreteket.

2020. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
23%
Kapsz alapjövedelmet a semmittevésért is, cserébe apád jövedelemadóját jól megemelik, hogy tudják neked fizetni.
2020. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!