Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok fájdalmasan...

Nem tartjátok fájdalmasan szomorúnak, hogy az EU csatlakozáskor még a régió legígéretesebb országából a 2. legszegényebb országává váltunk?

Figyelt kérdés

[link]

Emlékszem anno mennyire nagy potenciállal léptünk be az EU-ba, minket neveztek a legígéretesebb, legfejlődőképesebb országnak a csatlakozott országok közül. A Szlovákok akkor még a hátunkat nézték, a szüleimmel emlékszem állandóan átjárunk Nagyváradba vásárolni és ott láttam először koldus embereket (gyerekeket!). Ma viszont már a románok járnak át tízmilliós értékű kocsikkal Debrecenbe és itt látni nyomorult szegény embereket miközben a környező országok egyszerűen állva hagytak minket életszínvonal tekintetében. Mindezt 10 év alatt, mert jól emlékszem, hogy még a legsötétebb 2008-as pénzügyi válság idején se éltünk olyan rosszul, mint most.

Aki csak külföldről szeretne hencegni, hogy "engem már nem érint" stb. kommenteket ignorálom és nem kérek belőlük. Inkább a reális, őszinte véleményeitekre vagyok kíváncsi. Miért fordulhatott ez elő ezzel a szép és termékeny gyönyörű országgal?



2019. dec. 16. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
13%
#10, a kamatos kamatról halottál-e? Nem visszamutogatás, de majdnem egy évnyi adósságot te is sokáig nyögnél.
2019. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

Ilyen adóterhek és ilyen "sikeres" ország nem akadhat fenn olyan csekélységen, mint azon hitelekért való jótállás, amitől sokkal nagyobb adósságba kényszerítették az országot! Az Orbán-féle kínai, orosz hiteleket még a dédunokáink is nyögni fogják!

Jobb érveid nincsenek?!

2019. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

#12, szóval te seperc alatt kimászol az éves fizetéseket verdeső adósságból?

Nem kereshetsz valami jól!

Ijesztgetsz valami távoli terhekkel, számok, még unokák nélkül..

Ha érdekel az adózás, ebből elindulhat az:


[link]

2019. dec. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

Na, van már egy soros statisztikánk, amiből megtudjuk, hogy milyen qrva jó nekünk!

Bakker, ezekért a sz@rokért senki sem ad semmit a boltban!

2019. dec. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

Tegnap karácsonyi bevásárlás: szinte minden lámpánál kéregetők.

Nagyáruházakban, plázákban lépni nem tudsz a rengeteg szegény számára gyűjtő, rengeteg "jótékonysági" szervezettől...

Külföldön éltem évekig, de soha sehol nem láttam ezt a karácsonyi adománygyűjtési hullámot az áruházakban!

2019. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

11# az cuki meg minden, de azzal, hogy a Fidesz is eladósítja az országot, nem vagyunk előrébb. Nem csendben törlesztenek vissza, hanem veszik fel az újabbat Kínától, Oroszországtól.

Semmivel sem különbek mint a korábbi kormányok.

2019. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
De legalább korrupcióban éllovasok vagyunk.
2019. dec. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

16: "Semmivel sem különbek mint a korábbi kormányok."

Miért vagy meglepve?

Mindegyik ( a régi és a jelenlegi) is a KISZ és az MSZMP elkötelezettje volt, onnan ered minden bűn!

Gyurcsány együtt ajvékolt Kövér Lászlóval a KISZ KB-ban, úgyhogy nem tudom mit vártál?!

2019. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%

"2019. NOVEMBER 10. VASÁRNAP 11:59

Kereskedelmi szövetség: 1200 milliárd forint forgalom várható karácsonykor" - nem az a tipikus mélyszegénység.

2019. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!