Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Mesterházyról?

Mi a véleményed Mesterházyról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 13:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%

egy szemét idióta semmi karizmával nem rendelkező langyi senki...



de míg ez az mszp feje legalább sikereket nem érnek el :)

ennyiből jó



így tovább szarházy ill mesterházy :D

2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%

Tisztes társaságban politikusról beszélni olyan mint a halottról: vagy jót vagy semmit.


Ő legalább nincs annyira elszállva magától mint "egyesek". Habár mostanában nem sok vizet zavar egy kétharmados kormány ellenzékeként.

2010. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Igen, biztos azért tartja az MSZP-t a "demokratikus kontroll egyetlen pártjának", azért folytatott lejáratókampányt és azért fasisztázott az országgyűlési választások után is, mert nincs elszállva magától.
2010. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%

"Tisztes társaságban politikusról beszélni olyan mint a halottról: vagy jót vagy semmit. "


Egyébként meg nem te szoktad véletlenül a legjobban szapulni az MSZP-n kívüli összes pártot a vezetőikkel együtt? Mondjuk ezzel a névvel meg is értem a színvonalad.

2010. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Köcsög, fejberúgnám.
2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit felsőbbrendűnek érzi magát,mindig úgy beszél,mintha ő találta volna fel a spanyol viaszt..,a lejárató stilusáról nem is beszélve!Pedig sztem kicsit visszafogotabbnak kéne lennie egy ilyen párttal a háta mögött mint az mszp...
2010. júl. 19. 14:29
 7/24 Voltaire ***** válasza:
44%
Kabaré a fazon, meg a pártja is. Félévenként megújulnak, ami az ő nyelvükön azt jelenti, hogy ugyanaz a 6-8 arc marad minden poszton, csak székeket cserélnek.
2010. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%, szoktam én szapulni az MSZPt (kedvencem a félhülye Szekeres), csak nem itt a GyK-n, ahol az MSZP kritika ott kezdődik, hogy "Gyurcsány takarodj" és "cionista nemzetárulókkal" folytatódik. Valahogy ez a kegyetlen értelmi színvonal nem jön be nekem.
2010. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
ingyenélő!
2010. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ma 14:03 gondolom az Orsós hatalmas karizmájára szavaztál!?

:DDDDDDDDDDD

2010. júl. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!