Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek a nácikról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 01:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
70%

Én Jobbikos vagyok, nacionalista és elítélem a liberalizmust és használhatatlannak tartom a demokráciát. Sőt különböző rasszokat sem kedvelek, gyakran általánosítok. Viszont a nácikat kifejezetten nem bírom. Annyi emberség még maradt bennem, hogy elítéljem őket. Nem csak a Holokausztért (az mondjuk pont hidegen hagy, már unom a témát. Leszarom, hogy 6 vagy félmilliót öltek meg, de akkor is megöltek, úgyhogy nem támogatom.). Egyrészt belerángattak minket a háborúba (jó revíziónak ez az ára, de akkor is), de nagyobb gond az, hogy kilépni se tudtunk belőle. Bábkormányt állítottak fel (igen az volt, nincs vita), gyorsan sok embert megöltek (nem csak zsidót, de hazáját féltő embereket is). Elismerem a náci sikereket, megértem a ténykedésüket valamilyen szinten, de a náci ideológiát és módszereket nem bírom. Lehet azzal jönni, hogy a komcsik és a szövetségesek sem voltak jobbak, de én ezzel tisztában vagyok.

Lehet, hogy nem vagyok egy modern "kurucok" típus, leragadtam a 19. század nacionalizmusánál.

2010. júl. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
66%
Egyet értek veled előző,én isgy vagyok ezzel.Egyenesen utálom a nácikat.Ha nem szállnak meg,talán időben kiugorhattunk volna a háborúból és nem szívtunk volna még tovább.Amúgy is bábnak tekintettek minket.
2010. júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt nem szimpatizálok velük, mert belerángattak minket egy embertelen háborúba. Ha ők nem lettek volna, akkor valószínűleg a bethleni konszolidáció időszakát követve meg tudtunk volna annyira erősödni, hogy egy etnikai revízió elképzelhető lehetett volna. Bármi is történt a koncentrációs táborokban, elítélem (persze az amerikaiaknak, a szovjeteknek stb.-nek is voltak koncentrációs táborai, azt ugyanúgy elítélem).

Viszont ha választani kellett volna (márpedig választanunk kellett, különben lerohannak) a szovjetek és a németek közül, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy én a németek mellett döntöttem volna, bár nem örömömben. Két embertelenség közül a magyarok számára kisebbik rosszat a németek jelentették, legalább is ahogy elnézem a történelmet.

2010. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Kéne NSDAP-s tagsági igazolvány annak aki tényleg az akar lenni. Annak hiányában senkire sem süthető rá. Egyébként annyira aranyosak az emberek, hogy a náci jelzőt nem szégyellik rányomni kisgyerekes családokra is, akik a Jobbikra szavaztak. Én is rájuk szavaztam de nem szeretem a nácikat, kommunistákat, és a rasszista kisebbségünket.
2010. júl. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom 09:27-hez.
2010. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
48%
Semmi. Szerintem viszont inkább hasznosak mint kártékonyak. Ezzel nem azt mondom, hogy ők az istenek, csak szerintem több jó van bennük(számomra) mint rossz. Ez az én véleményem.
2010. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
55%

Hát én még nem találkoztam náci emberrel, a történelmet meg a politikusok írják. Hogy ha arra gondolsz hogy a nácik szélsőjobbosak akk tévedsz, mer pont hogy a nácizmus azért lett kitalálva hogy egyesítse a bal és jobb oldali ideológiákat. Szal így a nácik azok a közép úton vannak vannak. A jobb oldali eltolódásuk a "fajelmélet" miatt van. Amit egyébként nem Hitler talált ki. Hitler híve volt a darwinizmusnak.

Szal a véleményem: a média szerint gonoszak, rasszisták stb... mintha a cigók nem lennének azok. Saját véleményt meg már lassan nem merek írni, mer bezárnak azzal a váddal hogy rasszista, kirekesztő vagyok.

2010. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 clint ***** válasza:
66%

Mindenképp ezerszer jobbnak tartom hitlert mint sztálint.

Hitlert imádták, de sztálint imádni kellett!!!

És a tettei sztálinnak mocskosabbak voltak. A saját népét ölte éheztette, míg hitler nem akart a saját népének rosszat.

2010. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

Náci alatt a Náci párt tagjaira gondolsz? És csak azokra a tagokra, akik magukénak vallják az eszmét, vagy azokra is, akik csak azért léptek be, hogy érvényesülhessenek?


Hú biztosan csúnya rossz emberek, akiket valószínűleg nem is anya szült, vagy ha igen, akkor szeplőtelenül fogantak a sátántól személyesen. Mégis milyen választ vársz?

2010. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
37%
Hitler kifejezetten jót akart a saját népének. Sőt mi több, a világnak!
2010. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!