Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek a nácikról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 01:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%
Nem szép dolog más embereket halomra gyilkolni
2010. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
63%
Megint provokál, megint provokál...
2010. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Nem provokálok csak ha már úgyis azt mondják rátok nácik vagytok, gondoltam megkérdezem az érintetteket is.
2010. júl. 16. 01:25
 4/41 anonim ***** válasza:
58%
De bizony provokálsz! Különben miért éppen a Jobbikosoktól kérdezed?!!!
2010. júl. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Hát MSZP-sre még nem mondták hogy náci.(Lehet holnap megkérdezem mi a véleményük a komcsikról)
2010. júl. 16. 01:58
 6/41 anonim ***** válasza:
59%
A kitérő válaszok is igen beszédesek :)
2010. júl. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem foglalkoztatnak.
2010. júl. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
62%

Ostoba vagy kérdező!!!


Az Mszp mondja azt.


Persze az Mszp szerint csak ők a demokraták, hiszen a mérce is az MSZP és amit mérni kell az is.

Nevetséges az egész és nem akarják tudomásúl venni hogy ez a szoclib referálás már a múlté. és sutba kéne dobni.

Unalmas és fogfehérje villantó, az az álláspont hogy csak ők tudhatnak mindent ők a demokrácia megtestesítői, és mindenki más ostoba náci. Csak tudod az évek és a tapasztalati érvek, nem ezt mutatják.

A választásokon a Fidesz is belelépett féllábbal ebbe a félláb vízbe, de legalább ők kezdenek visszább venni mert tudják hogy ezt a pukkanós fánkot már nem eszi a legtöbb magyar.


Mi a véleményem a nácikról nekem mint Jobbikosnak?


Honnan nézzem? Az akkori németek szemszögéből?

A zsidók szemszögéből? A semlegesek szemszögéből?


A németek: Megértem hiszen elkötelezett nemzeti, sőt azon is túllépett sovimiszta de a tetteikkel nem értek eggyet.


A zsidók: Sajnálom őket mert nincs bűn amivel azt kilehet egy népnek érdemelni amit velük tettek, de adtak rá bőven okot.


A semleges: Egy eltúlzott mesterkedések sorozatára adott, eltúlzott és embertelen válasz.


Most akkor én is náci vagyok, csak mert mérlegelek és nem a zsidók sebeit és valagát nyaldosom?


Nem barátom, én magyar vagyok. És jó lenne ha csak az érdekelné az olyan magyarokat, akik tehetnek valamit hogy a magyaroknak jobb legyen, hogy magyar szemmel, szívvel létezzenek.

2010. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
40%
A zavarodott és kitérő válaszok roppant árulkodóak.
2010. júl. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
31%

"A kérdező kommentje:

Nem provokálok csak ha már úgyis azt mondják rátok nácik vagytok, gondoltam megkérdezem az érintetteket is.


"



Te nagyon marha! A Jobbikosok még sosem vallották maguk nácinak. Velem ellentétben.

2010. júl. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!