Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért migránsoznak le a...

Miért migránsoznak le a magyarok? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2018-ban kezdtem Magyarországon tanulni, azóta nem tellik el úgy hét hogy ne kapnám meg hogy büdös migráns 5 osztálytársamtól is. Nem erről szeretném megítélni a magyarokat mert járnak még át tanulni haverjaim és ők nem panaszkodnak ilyesmire. Ahogy utánna jártam viszont a szüleimnél meg néhány itteninél őket is érték Magyarországon hasonló dolgok. Tudni érdemes hogy én délvidéki vagyok, és az innen jött magyarokat, nem is egyet "magyar csetniknek" nevezték és ez nagyon nagy sértés szerintem. Nem értem ezt a nacionalizmust felénk. Jó őket nyilván nem hetente érték ilyenek, de megszeretném tudni hogy mi az oka. Mert magyarul írok, magyarul beszélek, van magyar állampolgárságom, útlevelem és személyim. Vagyis nem vagyok migráns, és részben Magyarországon is élek.

2019. szept. 26. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A kormány propaganda megtette a hatását.
2019. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyáltalán nem új keletű a dolog.


[link]


vagy itt ez a kérdés 2013-ból (miközben a Fidesz migránsozása igazából csak 2 évvel később kezdődött)

2019. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2019. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!