Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért migránsoznak le a...

Miért migránsoznak le a magyarok? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2018-ban kezdtem Magyarországon tanulni, azóta nem tellik el úgy hét hogy ne kapnám meg hogy büdös migráns 5 osztálytársamtól is. Nem erről szeretném megítélni a magyarokat mert járnak még át tanulni haverjaim és ők nem panaszkodnak ilyesmire. Ahogy utánna jártam viszont a szüleimnél meg néhány itteninél őket is érték Magyarországon hasonló dolgok. Tudni érdemes hogy én délvidéki vagyok, és az innen jött magyarokat, nem is egyet "magyar csetniknek" nevezték és ez nagyon nagy sértés szerintem. Nem értem ezt a nacionalizmust felénk. Jó őket nyilván nem hetente érték ilyenek, de megszeretném tudni hogy mi az oka. Mert magyarul írok, magyarul beszélek, van magyar állampolgárságom, útlevelem és személyim. Vagyis nem vagyok migráns, és részben Magyarországon is élek.

2019. szept. 26. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
"Tudni érdemes hogy én délvidéki vagyok, ...." Akkor Mo-ra migráltál. Ezzel nincs is semmi baj, csak pártunk és kormányunk szitokszová tette. Szerintem egyébként vendég vagy tulajdonképpen nálunk. Isten hozott!
2019. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de nem hiszem el.
2019. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

azért ez ennyire nem egyszerű, mint ahogy azt az előttem szólók felvázolják. az erélyi magyarok nemszeretetének elég vaskos hagyománya van idehaza.


legalább annyi székely viccünk van, mint cigány vagy rendőr és ezek nem az elmúlt években keletkeztek. és egyik sem a tisztelet vagy a szeretet jele.


bármennyire is vaskosak pártunk és kormányunk "érdemei", a Magyarországra bevándorló erdélyi magyarokkal szembeni ellenérzés nem tartozik közéjük.


legalábbis nem direkten. a migránsozást valóban ők "vezették be", az erdélyi magyarok idesorolódása inkább csak nem várt következmény, mint szándékosság. a gyökerek sokkal mélyebbre vezetnek. 20 éve az egyetemi évfolyamtársammal nem egyszer kerültünk necces helyzetbe, amikor kiderült, hogy erdélyi. igazából azóta sem tudom miért.

2019. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert végülis az vagy. Nem vagy magyar állampolgár, bevándorló vagy, nem a saját hazádban tanulsz, hanem itt.


Ettől még bunkóság amit csinálnak veled, de ettől függetlenül igazuk van.

2019. szept. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

Utólag látom, hogy van magyar állampolgárságod. De akkor sem itt élsz!


Délvidéken mit értesz?

2019. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Valami baj van. Mert mi az ELTE-n már a 70-es években sem tartottuk idegennek, aki külhoni magyarként tanult velünk. Pedig az szocializmus volt.

Másképpen beszélt magyarul, nem is értett minden magyar szót elsőre, met nem magyar iskolába járt, mégis magyarnak tartottuk, mint magunkat.

Ha ez a kérdés igaz, akkor az nagy szégyen, és a tanárokat felelősségre kell vonatni.

És a tisztességes magyaroknak pedig kiközösíteni a külhoni magyarokat lemigránsozó DK-sokat, és másokat.

2019. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, mennyi barom van itt. Kérdező, sajnálom a helyzetedet! Valamelyik válaszoló már jól megfogalmazta: azért mert agyhalott idióták. Sajnos Orbánia tapló népe már csak ilyen. Én is ezért léptem le nyugatra. :D
2019. szept. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy már mindenki magyar legyen. Az alja pór népnek nincs más csak a magyarsaguk. Ez csak akkor er valamit ha lekophetnek valakit. Pl a migránsokat.
2019. szept. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

a migráncshiszti az oka

amíg az emberek a képzelt ellenséggel harcolnak, addig nem figyelnek arra hogy a fideszesek kilopják a szemüket is

2019. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok még egymást is utálják. Akkor mit vársz tőlük külföldiként.
2019. szept. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!