Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akit az motivál, hogy a...

Akit az motivál, hogy a Fidesz ellen szavazzon és nem az, hogy egy kompetens pártra vagy személyre tegye le a voksát azok mit várnak az estleges Fidesz leváltástól?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Tejjel vajjal folyó kánaán lesz.


Gondolj bele, ha pl. Karigeri lenne novembertől a polgármester Tarlóspityu helyett, akkor azonnal 23. századi tömegközlekedés lenne, mindenkinek ingyen, ingyen lennének az albérletek, tisztaság lenne az egész városban, egy darab szemét nem lenne sehol stb. :DDDDDDDDD

2019. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az elég, ha leállna a minden tanyára egy stadiont program.
2019. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én Orbán idegösszeroppanását.
2019. szept. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, a tét a kétharmad volt, ugyanúgy Fidesz kormány lett volna a sikeres akció után, csak lett volna egy ellensúly, ami meggátolja a komolyabb fideszes visszaéléseket. A taktikai szavazók erre szavaztak, de te inkább élsz egy maffiaállamban, de örülj is neki.
2019. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Mit értesz kompetens párt alatt? A Jobbik romjain keletkezett Mi Hazánkat vagy a két farkú kutyákat?


Na, hadd halljam!

2019. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
23%
már nem szempont, hogy kompetens legyen. a ner-t kell azonnal lebontani.
2019. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugger, DK szavazótól hallottam, hogy "európai nyugdíjat" vár Gyurcsánytól.
2019. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Én trollkodásból szavazom a Fideszre, nem mintha érdekelne a politika, vagy az emberek jövője. :D
2019. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!