Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kormányváltást akarnak,...

Akik kormányváltást akarnak, miért nem ertik meg, hogy Gyurcsány Ferencre kell szavazni?

Figyelt kérdés

Az 1 milliós táborral rendelkező Jobbik bukása után az ÖSSZES ellenzéki párt komolytalannak minősíthető. A Fidesz ráfúj egy egykis szelet, és összeomlik az egész


Az összes, kivéve egyet: a DK-t.


A Gyurcsány Ferenc mellett szóló érvek:


- Egyszer már legyőzte Orbán Viktort (ajálott megnézni a 2006-os vitát).

- Az ő pártja a legerősebb ellenzéki, közvetlenül a Fidesz után a 2. legerősebb.

- Van tapasztalata a kormányzásban.


Személyes megjegyzésem: szerintem régebben sokkal tekintélyesebb volt (az öszödi beszéd következményei ellenére is) de még mindig komolyabb, mint a többi ellenzéki.


LMP, Momentum stb... elvesztegetett szavazat ezekre voksolni. A Demokratikus Koalícióra kell voksolni annak, aki kormányváltást akar.


2019. szept. 26. 11:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
Nehéz megemésztenie sok embernek, hogy Gyurcsányon kívül nincs más alternatíva. De ez a magyar valóság.
2019. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
71%

Az embereknek vannak elveik.

Ha összegyúrnánk az ellenzéket valószínűleg kevesebb szavazatot kapna összesen mintha külön-külön lennének és azokat adnánk össze.

Én olyan pártra nem szavaznék amelyik a DK-val szimpatizál, Gyurcsány szerintem már túl öreg és begyepesedett politikus. Az hogy a 2. legerősebb azt annak köszönheti szerintem hogy volt előtte miniszterelnök és interneten jobban hirdeti magát mint a többiek és úgymond saját magával viccelődik. Erre nem lehet alapozni egy győzelmet, adott mértékig el lehet jutni de hogy kormányváltást csináljon ahhoz minimum olyan dolgokat kéne hogy csináljon mint a MHM.

De én inkább maradok az MKKP-nál, azokból nézném ki legkevésbé hogy rossz akaratúak lennének.

2019. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Túl megosztó személyiség. Egy volt jobbikos, vagy volt lmp-s, vagy egy "jobb híján Fideszre szavazó" nem szereti Gyurcsányt. Annyi történt májusban, hogy egykori mszp-sek Gyurcsányra szavaztak (és magas részvétellel mentek el a baloldaliak szavazni).
2019. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

#2


Maradsz egy viccpártnál, akik még a parlamentbe se fognak bekerülni.


Az ilyenek, mint amilyen te vagy, teszik tönkre ezt a társadalmat, emiatt van 10 éve Fidesz uralom.

2019. szept. 26. 11:45
 5/34 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező még magas végzettségű emberek is arra szavaznak amire én.

Ha lenne egy olyan párt amelyik tényleg újítana akkor arra szavaznék, de én bármelyiket is nézem több mint 80%-uk rosszabbul vezetné az országot mint a mostaniak.

2019. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert tudják hogy mi volt akkor,amikor ő volt hatalmon.
2019. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
47%

És azt megjegyezném hogy az MKKP egy erősödő párt amelyik kicsinsége ellenére többet szerintem mint a többi ellenzéki párt összesen kivéve az MHM (mert őket engedi a fidesz hogy azt csináljon amit akar egyenlőre).

Nagyszájú politizálást mindenki tud csinálni, de cselekvést nem igazán látni a többinél.

2019. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert többségük annyira azért nem akar kormányváltást. Sőt. Ha ők ketten a választék, sokan lesznek ellenzékiek, akik a Zorbánt választják. Ha csöpp eszetek lenne, kivágnátok a Böszmét. Még jó, hogy nincs.
2019. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, Gyurcsánynak van tapasztalata a kormányzásban, de az a helyzet, hogy nekünk is van tapasztalatunk róla. Rosszabb volt a jelenleginél is. Még ellenzéknek is rossz, nemhogy kormánynak. A 2006-os vitát pedig végighazudta ("Ki akar itt vizitdíjat bevezetni?" stb.)
2019. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Tarlós elvtársai cirkuszoznak, Karigerié meg nyúlnak öltöznek, ugyan az a szánalmas banda mindkettő, egyik sem jobb a másiknál. meg is érdemlik egymást.
2019. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!