Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindig másokra hárítják...

Miért mindig másokra hárítják a felelősséget?

Figyelt kérdés
Ha ittas állapotban hajt valaki, és összeütközik nem az út a hibás, nem a másik kocsi sofőr, hanem ő! Szerintem sokkal jobban meglehet élni jelenleg Magyarországon, mint 5, vagy 10 évvel ezelőtt. Az ország rengeteget fejlődött, az elöző tíz év alatt pedig egyfolytában évről évre romlott az életszínvonal. Az ország a jelenlegi munkaerőhiány vállság, illetve más nehézségek ellenére is jobbam fejlődik. Több marad az emberek zsebében, a családok zsebében hogy legyenek magyar gyerekek, és később is magyarok. Még is sokan elégedetlenkednek. "Nem tetszik hogy a diplomások gazdagabbak", "nem tetszik hogy a szomszédnak több pénze van". Ez a szomszéd tehene mentális, ami a pénzel, az irígységgel és az ember természetével hozható összefüggésbe. Ha nem tanultál hiába mész ki "Tunéziába" ezer euró alatt nem sok helyen fogsz megélni. Ezt nevezik menekülni a felelősség elől. Neked kell megteremteni a jólét, nem az államnak és másoknak gondoskodni rólad. Az államnak nem ez a feladata. Az államnak, és a kezében lévő médiaorganumoknak az emberek irányítása, jó vagy rossz iranyba, az ország a piac és a gazdaság elvezetése és az emberek megvétele,vagy megnyerése a célja. Szóval nem a szocializmusba élünk, ahol mindenkiről gondoskodik az állam. Részeben ezért is bukott meg mert ez lehetetlen, csak letringelik vele az országot. Meg a diktatúrára miatt.

2019. szept. 20. 19:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Na elővette a fiokból a kottát. Hányszor mondjam hogy én nem a Fidesz párján vagyok, hanem az észerűség pártján.
2019. szept. 20. 21:13
 22/28 anonim ***** válasza:
86%
Na elővette a fiókból a kottát. Hányszor mondjam, hogy a legfideszesebb fideszes mindig az, aki tagadja, hogy az, klasszik fidesz troll húzás. Ennél még Takács Zs5 is jobb, ő legalább nem hazudja, hogy nem fideszfan.
2019. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
És még mindig nem jött le neki, hogy mit akartam mondani. Ennyire sötétnek lenni...
2019. szept. 20. 22:02
 24/28 A kérdező kommentje:
Na én nem leszek gyerekes. Ha titeket megcáfol valaki nem tudtok bírni magatokkal, rögtön gyerekeskedtek, értetlenkedtek és a másik szemékyét tamadjátok. Én hogyan tudok mindig rendes valaszt adni nektek? Ez elgondolkodtató lehetne, hogy ki all az ésszerűség pártján és ki nem!
2019. szept. 20. 22:03
 25/28 anonim ***** válasza:
86%

Rég leesett itt mindenkinek, hogy mit akartál mondani...

Ezért is nem vesz már senki komolyan, bocs de ez az igazság!

Ha egyszer valaki lebukik, nem érdemes magyarázkodnia.

Írj ki egy másik kérdést pár nap múlva, és kevésbé legyél benne ennyire fideszzombi. Akkor többünket meg tudsz kajáltatni, sok sikert!

2019. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ciki hogy engem mint személyt tudsz csak támadni, és nem amit mondok. Te nem vagy vitaképes!
2019. szept. 20. 23:14
 27/28 anonim ***** válasza:
85%

Azért nem "támadom" amit írsz, mert nem érdemes. Bárki, aki valóban élt és dolgozott 2010 előtt az el tudja neked mondani, hogy nem igaz, amiket írsz. Hozzáteszem én reagáltam több állításodra pl. beírtad a hülyeséget, hogy "agyurcsányakamindentelnéztek" külön írom, hogy nem, akkor már nem is vagyok vitaképes.

Hozzáteszem mások sem tolongtak itt téged "vitaképesen" megvitázni, azért mert elég egyértelmű, hogy ez trollkodás vagy ha nem is, akkor egy dühödt fideszfan büfögése. Ezért nincsenek "vitaképes" válaszolóid.

De már írtam fogadd meg a tanácsaimat, tanulj, dolgozz még a stílusodon és egy nap jó gyakoris fideszes lehet belőled. De az, hogy egyik törzsfideszes sem sietett a segítségedre, pedig vannak négyen-öten, az elég árulkodó, hogy ez szerintük is kínos erőlködés.

2019. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig az hülyeség amit ti írtok. Szerintem senki nem élt régen jobban, csak az emberek memóriája túl rövid. Ha annyira jó volt régen, hogy a kerítés is kolbászból volt, akkor miért szavazzák meg a fideszt újra meg újra? Minek kell nektek állandóan hazudni? Csak azt fogadjátok el ami a ti álláspontotok, vagy személyeskedtek, vagy nekiáltok hazudni. Mindig megtudtalak cáfolni bármit állítottál, és hazugság volt. Ezt nevezik vitának. És ezt nevezik úgy hogy én vagyok az észerűség pártján. Szerintem te nem éltél 2010 előtt csak prédikálsz!
2019. szept. 21. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!