Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindig másokra hárítják...

Miért mindig másokra hárítják a felelősséget?

Figyelt kérdés
Ha ittas állapotban hajt valaki, és összeütközik nem az út a hibás, nem a másik kocsi sofőr, hanem ő! Szerintem sokkal jobban meglehet élni jelenleg Magyarországon, mint 5, vagy 10 évvel ezelőtt. Az ország rengeteget fejlődött, az elöző tíz év alatt pedig egyfolytában évről évre romlott az életszínvonal. Az ország a jelenlegi munkaerőhiány vállság, illetve más nehézségek ellenére is jobbam fejlődik. Több marad az emberek zsebében, a családok zsebében hogy legyenek magyar gyerekek, és később is magyarok. Még is sokan elégedetlenkednek. "Nem tetszik hogy a diplomások gazdagabbak", "nem tetszik hogy a szomszédnak több pénze van". Ez a szomszéd tehene mentális, ami a pénzel, az irígységgel és az ember természetével hozható összefüggésbe. Ha nem tanultál hiába mész ki "Tunéziába" ezer euró alatt nem sok helyen fogsz megélni. Ezt nevezik menekülni a felelősség elől. Neked kell megteremteni a jólét, nem az államnak és másoknak gondoskodni rólad. Az államnak nem ez a feladata. Az államnak, és a kezében lévő médiaorganumoknak az emberek irányítása, jó vagy rossz iranyba, az ország a piac és a gazdaság elvezetése és az emberek megvétele,vagy megnyerése a célja. Szóval nem a szocializmusba élünk, ahol mindenkiről gondoskodik az állam. Részeben ezért is bukott meg mert ez lehetetlen, csak letringelik vele az országot. Meg a diktatúrára miatt.

2019. szept. 20. 19:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
az a baj, hogy azt nem szankcionálják, ha valaki ittas állapotban írkál ki ilyen baromságokat ide...
2019. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hiába sértegetsz. Ettől még ha a sofőr nem tud hajtani, nem a másik a hülye!
2019. szept. 20. 19:59
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nem akarlak sértegetni, de visszaolvastad, hogy mi mindent hablatyoltál össze egy kérdésben???
2019. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Az egészet összelehet foglalni egy mondatba.
2019. szept. 20. 20:07
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, én figyelek a nagyjainkra, ezért megtanultam én is lopni, hogy a 10 évvel ezelőtti életszínvonalam megmaradjon.
2019. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
10 évvel ezelőtt nekem is nagy szinvonalam volt, mikor választanom kellett hogy vagy viszem tovább a mini cégem vagy rakok kaját az asztalra. A fizetésem pedig nem volt elég semmire, épp hogy kifizettük a rezsit. Alig találtam munkát mert minden becsődölt. Most pedig van lehetőség élni, mert jól végzik a feladatuk, jól irányítják az országot. De tudom nálatok ha a kacsa nem tudott úszni, akkor mindig a víz volt a hülye!
2019. szept. 20. 20:23
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A maji fijatalok tehetnek róla, mer nem akarnak olyan keminyen dógozni, ahogy mi dógoztunk a TSZ-be még 1974-be! Ezek mán csak jólétbe élni akarnak, hosszúhajjal rokkeros zenét halgatnak, meg isszák a kokakólákat és lövik be maguknak a marijuhannyát az injekcióstűvel!!
2019. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

#6

Szóval neked is betett a gazdasági világválság?

2019. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem. Ez 2006-ba volt.
2019. szept. 20. 20:30
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valamit nagyon szarul csináltál 2006-ban, mert egészen addig míg beütött a világválság ha nem is lehetett válogatni úgy mint ma a munka közül, mert nem volt munkaerőhiány, de akkoriban minden vállalkozó megélt és talált munkát, ha nem akkor azért mert rossz volt abban, amit csinált és a kutyának nem kellett a munkája.


Tehát, miért is hárítod másra a felelősséget?

2019. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!