Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt egyszer egy Gyurcsány...

Volt egyszer egy Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés

Mennyire gáz, ha én csakis azért vagyok külföldön büszke arra, hogy magyar vagyok, mert volt egy legendás miniszterelnökünk akit úgy hívtak, hogy Gyurcsány Ferenc?

Erről sokat mesélek a külföldi ismerőseimnek is, hogy akkor az ő idejében még mi is voltunk ilyen fejlettek mint most ti.


2019. szept. 4. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Úgy látszik valaki Eddàt hallgatott ma és álmodott egy világot magának.
2019. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Molyember ***** válasza:
8%
Belőled kiváló fideszes lehetne.
2019. szept. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Igazából Gyurcsány még mindig van, nem csak volt. Csak azt nem tudom, hogy minek.
2019. szept. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Vagyunk még evvel így, pár százezren. :)
2019. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

hát, ez sok mindent megmagyaráz. Mit is lehetne várni mást a most mutatott ellenzéki majomkodáson kívül olyanoktól, akiknek gyurcsány büszkeségre ad okot?

Olyan apróságok, hogy belelövetett a saját állampolgáraiba, börtönbe záratott fiatalokat csak mert tüntetni mertek, csődbe vitte az országát, hazudott a választóinak, az EU-nak reggel, éjjel meg este és trükkök százaival nyerte meg a választásokat, az lényegtelen. Hogy ő volt az egyetlen olyan magyar miniszterelnök aki még saját magát is alkalmatlannak tartotta erre a posztra és ezért lemondott, az sem számít.

Tényleg sok minden érthetőbb így. Csak azt nem értem hogy ilyen kevés agysejttel hogyan tudtatok eddig életben maradni?

2019. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen az autizmus. Gyógyítható az enyhe elmebetgség is.
2019. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire gáz? Iszonyatosan, rettenetesen, gigantikus méretben, minimum!!!!
2019. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!