Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Coca Cola reklámjának az...

A Coca Cola reklámjának az volt a célja, hogy fellendítsék a Pepsi Cola fogyasztást?

Figyelt kérdés
2019. aug. 11. 20:25
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked szintúgy. Másfél-kétmillió ember is havonta többtízmillió forint kiesés.
2019. aug. 12. 00:16
 22/26 anonim ***** válasza:
92%

"Másfél-kétmillió ember is havonta többtízmillió forint kiesés."


The Coca-Cola Company árbevétele a 2. negyedévben 10 milliárd dollár volt. Mondjuk a pár tízmillió az legyen mondjuk 10 szer tízmillió, szóval 100 Millió forint a 346 020 USD havonta. Szóval negyedévente biztosnak mondható 1 038 060 dolláros kiesés. Szóval egy hasonló negyedévben mint az előző a teljes magyar ellenállás ellenére is 2 859 703 114 840 forintnak megfelelő bevételük lenne.

2019. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

"10-es Ezt nem Magyarországon adták le az biztos. Nem fogunk. Nekem semmiből nem tart, hogy Coca helyett Pepsit kérjek."


b+ nincs tévém, de még én is láttam magyar tévécsatornán, amikor hazamentem szülőket látogatni, szóval bizony magyar tévében volt, pont ezért emlékeztem rá XD

2019. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk nem tudom mi a hereert lettem leszavazva, a 9es valaszolo is u. Azt irta amit en, de ot meg felpontoztak. :'D amugy meg a francert kell reklamozni hogy kihez vonzodsz. Elso szerelmem lany volt (en is lány vagyok) de meg sem tartom jonak hogy mutogatni kene meg sirni hogy nem fogadnak el. Majd ha nem undorito beteg mondjan vonaglanak a prideon, akkor lesz jobb. Feltűnési viszketegseg, az van. Tarkon kene vagni oket
2019. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%
Válaszadók felé fobofób, azaz csak akkor érzi jól magát, ha mást, akit nem ért meg, azt bizonyos fóbiába kategórizálhatja.
2019. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
Milyen érdekes hogy a reklám zavar egy csomó embert a puncs.hu reklámmal semmi baja nincs senkinek.erkölcsből jeles
2019. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!