Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kéne átalakitani a...

Hogy kéne átalakitani a Magyar Nyugdijrendszert?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 04:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es gratulálok, igazi ostoba vagy. Én nem akarok 3-4 gyereket szülni, sőt egyet sem, mert nem vágyom rá és nem érzem magamnak alkalmasnak arra, hogy ennyi gyereket mentálisan és fizikálisan is teljes körűen ellássak, örülök, ha magamat fenntartom és jut néha valami öröm is az életben a mókuskerék mellett, pedig diplomám van és nyelvet is beszélek. Ne legyen már kötelező szülni!!! Én azt szeretném, ha nem vonnának tőlem nyugdíjjarulékot, mert mire én leszek nyugfíjas, nekem már nem fog jutni semmi, mert fenntarthatatlan lesz a rendszer. Inkább félretenném magamnak azt az összeget, mert eléggé motiválatlanná tesz ebben a sz*r országban végiggürizni az életet, majd öregségemre kapni egy nagy lóf*szt. Jó gyerekcsinálást neked!
2021. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!