Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lenne az EU/USA reakciója,...

Mi lenne az EU/USA reakciója, ha egy EU-s ország kilépne az EU-ból, visszahozná a császársági diktatúrát államformának és sokkal jobb életet kovácsolna magának, mint az EU-ban volt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 12:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én inkább Királyságot javaslok, és Dr. Morvai Krisztinát királynőnek.
2010. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
47%

"Én már sírok a röhögéstől! Kérdező, te nagyon hülye vagy! Láttál te már 19. századi gépet? Szerintem több erőforrás kell egy olyan megépítéséhez, mint ha modern technológiával készült volna. Az elméleted millió sebből vérzik. "


Ostoba vagy. Persze hogy több erőforrás kell egy olyan gép építéséhez ami még 200év múlva is üzemképes mint a mostani hulladék gyártásához ami öt év alatt széthullik.

2010. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
57%

"Azért az Eu csatlakozásunkat nem hasonlítanám a világháborús vereségeinkhez, sőt. A csatlakozás a legjobb dolog, ami Magyarországgal történhetett a XXI. században."


Anyádnak mi volt a legjobb dolog ami történt vele? Mert, hogy nem az hogy megszült abban biztos vagyok.

2010. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%
Látom a kétdező osztálya most tart a Dualizmusnál... :)
2010. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy vagyok vele, hogy a monarchiát nem tartom a leghülyébb államformának, de minek kellenek nekünk gőzgépek hozzá?
2010. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%

"Ostoba vagy. Persze hogy több erőforrás kell egy olyan gép építéséhez ami még 200év múlva is üzemképes mint a mostani hulladék gyártásához ami öt év alatt széthullik."


Itt most nem mikrosütőkről beszélünk, hanem ipari gépekről, okoska. Gyárban jártál már életedben? Elmondom egy modern szerszámgép lehet, hogy 20%-al kevesebb ideig bírja, de nem napi kétszer kell szétszerelni az egészet, hanem, teszem azt egyszer egy héten átvizsgálni. Tudod, azért az ötvözetek és a fémipar egy kicsit fejlődött az elmúlt kétszáz évben.

2010. júl. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
48%

Hát, kérdező,azt az utolsót már nem kellett volna megsodorni.Előbb felhúztam a szemöldökömet, utána mosolygás, most hangos röhögés részemről.

Ilyen szellemi atavizmussal már vitázni sincs kedvem, csak szívesen t.könrúgnálak - én még ilyent senkinek sem mondtam.

2010. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%
Én szerintem pedig simán visszaakarhatja a császárság Hollandiát, egy pár német Bundeslandot, egész Spanyolországot. Szerintem még pár tűzokádó sárkányt még be kéne törni, így nem kéne azokat az imperialista eretnekségeket, mint pl. a hőerőműt alkalmazni... A legjobb az lenne az egészben, ha az országgyűlést a pápa irányítaná a császár oldalán, kiszipolyozva a sátáni erőket a parlamentből. Ez még csak a kezdet... A tudomány vakító gonoszsága miatt obligát tantárggyá kéne az ezoterikát tenni, hogy a gyerekek minél jobban eltudjanak a szellemi világban helyezkedni. Tanárok helyett boszorkányok, orvosok helyett ördögűzők sokkal praktikusabbak a császári államformára. Még a tünde quenya nyelv hivatalossá tétele pedig hab a tortán...
2010. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Utolsó,


nem tudom, hogy ehhez a témához mi köze van egy teokrácia bevezetésének...ha az agyadban így működnek a logikai kapcsolatok érdekes ember lehetsz...

2010. júl. 7. 20:38
 30/30 anonim ***** válasza:
41%
Jesszus, na használj már ilyen szót, hogy 'teokrácia', ha fogalmad sincs mit jelent. :D
2010. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!