Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Merkel mondott valamikor...

Merkel mondott valamikor olyat, hogy a bevándorlók között sok a szakképzett munkaerő?

Figyelt kérdés
Vagy valami hasonlót. Ha igen, tudnál linkelni?
2018. dec. 1. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom.


Azt hiszem ez úgy alakult ki, hogy a statisztikák szerint a bevándorlók arányaiban magasabban képzettek a helyieknél, ami azért lássuk be, józan ésszel is megállapítható.


Csak nálunk a kormány összemosott mindent mindennel, ebből jött ki az a jobber gúnyolódás, hogy a migránssimogatók szerint minden menedékkérő egy atomfizikus, holott ugye a menedékkérőnek semmi köze a bevándorlóhoz.

2018. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hallottam róla, szerintem nem mondott ilyet.

Nagyjából tisztában volt azzal, hogy szakképzetlen a bevándorlók óriási többsége, de neki ott van a német képzett munkaerő, bár abból is jöhet mindig egy kevés és lényegében legfontosabb a betanított munkaerő, hiszen megtudják szervezni, hogy bárki, bármit elvégezzen, csak legyen, aki csinálja.

Munkások, munkások és harmadszor is munkások kellenek a nyugatnak, akik több generáción keresztül biztosan nem emelkednek annál magasabb régióba, hogy ne kelljen a megélhetésért fizikai munkát végezniük.

2018. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Drazicc ***** válasza:
48%
Nagyjából ez olyan mint nálunk a rejtett erőforrások
2018. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!